Dnes je nedeľa, 13.jún 2021, meniny má: Anton
Čas čítania
16 minutes
Zatiaľ prečítané

VEĽKÝ LETNÝ HOROSKOP pre všetky znamenia: Čo prinesie leto vám?

júl 16, 2018 - 14:27
Leto sa nám pekne rozbehlo a spolu s ním sme sa vydali na cesty aj my, či už spoznávať krásy vlastnej krajiny, alebo tie za hranicami vlasti. Na potulkách po svete nás čaká veľa prekvapení, dobrodružstiev, ale aj nástrah, ktoré na nás číhajú zo všetkých strán. Ako sa im vyhnúť a kadiaľ vedie bezpečná cesta do náručia šťasteny? Správnu odpoveď ukrývajú v sebe hviezdy a planetárne zoskupenia.
Foto: 

Baran
(21. 3. – 20. 4.)

Láska

Vaše ohnivé znamenie sa môže vplyvom horúcich letných dní zmeniť doslova na taviacu pec, v ktorej do tla zhoria všetky vaše doterajšie city a vzťahy. Z popola bývalých lások povstane ako bájny Fénix nový vzťah, ktorý vám do cesty prináša osud ako karmický dlh z minulého života. V tarotových kartách mu prináleží symbol smrti. No nejde o zánik fyzického tela, ale doslova o prerodenie vášho vnútra. Po boku tohto človeka nájdete nielen lásku a pokoj v duši, ale predovšetkým objavíte svoje vlastné ja.

Práca

Vaša kariéra sa v nasledujúcich mesiacoch ocitne na akejsi hojdačke. Raz hore a potom zas dole. No nemusíte sa znepokojovať, pôjde len o dočasnú nestabilitu. Možná kríza, ktorá hrozí v auguste, môže síce vyústiť aj do toho, že sa s doterajšou prácou nadobro rozlúčite, no už začiatkom septembra dostanete ponuku, ktorá sa jednoducho neodmieta. A hoci sa vám táto náhla zmena bude spočiatku zdať ako veľmi riskantná, neváhajte ani na sekundu. Miesto, na ktorom sa ocitnete, predstavuje pre vás istotu z dlhodobého hľadiska a prinesie aj významnú finančnú injekciu.

Zdravie

V hektike nadchádzajúcich dní pozabudnete myslieť na svoje zdravie a môže sa stať, že podceníte, alebo úplne odignorujete drobné varovné signály, ktoré vysiela vaše telo. Hviezdy vám však radia nezanedbávať ich, lebo by sa vám v budúcnosti mohli škaredo vypomstiť. Verte, že aj napriek letu nie sú všetky ambulancie zatvorené a vyhovárať sa na to, že váš „obvoďák“ má aj tak dovolenku, je čistý alibizmus. Určite si budete vedieť nájsť chvíľu, aby ste ho navštívili a zdôverili sa mu so svojimi problémami. Pamätajte, že najúčinnejšia pomoc je tá, ktorá príde včas.

Býk
(21. 4. – 20. 5.)

Láska

Na letné mesiace ste sa tešili už od zimy a v duchu si spriadali odvážne sny, ako dáte voľný priechod svojmu vrodenému hedonizmu. Hviezdy vás však pribrzdia a vy budete konfrontovaná s nejakou vzťahovou nepríjemnosťou, ktorá vás zasiahne ako blesk z jasného neba. Možno sa dozviete o nejakom nečakanom flirte vašej polovičky, alebo vyjde na povrch utajený románik. Príjemné to určite nebude, ale táto kríza bude veľmi pripomínať letnú búrku. Intenzitou aj trvaním. Zahrmí, zablýska sa, ale lejak vašich sĺz napokon vyčistí vzduch a vy sa necháte dlho odprosovať a uzmierenie bude viac ako sladké.

Práca

Nepúšťajte sa do nijakých zásadných rozhodnutí a ani sa nepokúšajte o zmenu pracoviska, nech to na tom vašom už vyzerá akokoľvek. K nijakému rozumnému výsledku aj tak nedôjdete a navyše by ste si mohli svojou unáhlenosťou dosť uškodiť. Do jesene sa emócie vo vašom pracovnom kolektíve aj tak upokoja a vy s chladnou hlavou pochopíte, že žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa uvarí. Pôvodca všetkých zlomyseľných intríg, ktorému sa podarilo rozoštvať zohratý pracovný tím, sa napokon aj tak odhalí sám a vy pochopíte, že za všetkým stáli len nereálne ciele človeka, ambície ktorého vysoko prevyšujú jeho schopnosti.

Zdravie

Dávajte si veľký pozor na tráviace ťažkosti, ktoré by mohli vyústiť aj do závažnejších zdravotných komplikácií. Ťažké grilované jedlá z rôznych pouličných či plážových bufetov sú veľakrát nielen časovanou bombou pre žalúdok či žlčník, ale aj semenišťom baktérií, ktoré vedia riadne nahlodať zdravie. Aj v letných mesiacoch platí zásada – striedmosť nadovšetko, a tak pokojne ožeľte to „lákavé“ pečené bravčové koleno v sparnom letnom dni a radšej si dajte chrumkavý šalát. Poďakuje sa vám nielen váš tráviaci trakt, ale aj pohľad na váhu po návrate z dovolenky bude pre vás oveľa lichotivejší.

Blíženci
(21. 5. – 20. 6.)

Láska

Napäté dusno, ktoré už dlhší čas panuje vo vašom vzťahu, čoskoro pominie. Nadchádzajúca katarzia preverí hĺbku vzájomných citov, nefunkčné partnerstvá sa rozpadnú a tie, ktoré sú životaschopné, sa pod vplyvom udalostí ešte viac prehĺbia. Katalyzátorom bude osoba opačného pohlavia, ktorá vstúpi do vášho života celkom nečakane. Ale nebude to náhoda, tie vlastne ani neexistujú. Privedie vám ju do cesty osud, ktorý sa vám bude snažiť otvoriť oči a ukáže vám pravdu, či už bude príjemná, alebo nie. Verte, aj keď to bude spočiatku zložité, budete napokon osudu vďační. Zbavíte sa sebaklamu, ktorý vás doteraz zožieral a vy si konečne zhlboka vydýchnete.

Práca

Aj napriek tomu, že teplomer sa bude šplhať k tridsať a viac stupňovým teplotám, na vašom pracovnom stole sa budú kopiť úlohy, akoby ani nebolo dovolenkové obdobie. Samozrejme, že budete mať toho plné zuby, ale hviezdy radia, aby ste nestrácali hlavu a radšej ich s pokojom vyriešili, kým neodídete aj vy na zaslúženú dovolenku. Nedokončené úlohy by vás zbytočne znervózňovali a pokazili by vám chvíle oddychu a zábavy. Potrebujete načerpať duševné aj fyzické sily, keďže už v prvých septembrových dňoch vás život postaví pred výzvu a vy nebudete mať veľa času na rozmýšľanie. Prikývnite, ale bez obáv. Čaká na vás totiž doslova kariéra snov a ak by ste zaváhali, podobná šanca už nemusí nikdy prísť.

Zdravie

Ste v dobrej kondícii, a tak by to malo vydržať, pokiaľ niečo nepokazíte vlastnou nezodpovednosťou. Sklon k rôznym adrenalínovým športom je síce pre vás typický, no mali by ste v sebe potlačiť túžbu k neprimerane riskantným dobrodružstvám. Zoskupenie planét totiž naznačuje, že by sa vám to mohlo vypomstiť v podobe nepríjemného úrazu, následky ktorého by ste určite museli znášať ešte dlhé mesiace, ak nie aj roky. Verte, že aj pokojná túra či polihovanie na morskej pláži môžu priniesť rovnako príjemný zážitok ako potápanie, rafting či horolezectvo. Skrátka, šetrite a upevňujte sily, na konci leta ich budete potrebovať v práci.

Rak
(21. 6. – 22. 7.)

Láska

Leto sa u vás bude niesť v znamení romantickej nehy, ktorá svojou silou prekoná aj tie najnáruživejšie vášne, často ústiace do ničoty. Vašou tarotovou kartou je Hviezda. Je to veľmi pozitívne znamenie prinášajúce nádej, šťastie a radosť najmä pre páry. No ani tí, čo sú zatiaľ ešte single, sa nemusia obávať, že teplé večery pod letnými hviezdami strávia osamote. Najneskôr koncom júla stretnú svoj vysnívaný idol a nebude to len na pár dní či týždňov. Amor sa bude na vás usmievať ešte dlhé mesiace a rovnako krásne ako horúce letné budú aj farebné týždne jesene a láska vás neopustí ani s prvými snehovými vločkami.

Práca

Ak vám niečo v práci skutočne akútne hrozí, tak je to syndróm vyhorenia. Pozor na to, nie je to len sofistikovaná výhovorka pre lenivých, ale vážny problém, ktorému sa dá účinnejšie predchádzať, ako ho liečiť. Najlepšou prevenciou je pravidelný oddych a relaxácia v príjemnom prostredí, kde sa môžete venovať svojim záľubám. S uvoľnenou mysľou zvládnete oveľa lepšie a efektívnejšie náročné úlohy, ktoré sa vám ani v tomto dovolenkovom nevyhnú a vy nie ste ten typ, ktorý by ich rád posúval na plecia iných kolegov.

Zdravie

Dávajte si pozor na chronické ochorenia, ktoré by vás mohli nepríjemne zaskočiť práve počas dovolenkových dní. Nepodceňujte drobné ťažkosti a vyhľadajte lekára, hneď ako sa ozvú prvé príznaky. Vo vašej dovolenkovej batožine by určite nemali chýbať potrebné lieky a samozrejme aj tie, ktoré užívate dlhodobo. Váš zdravotný stav totiž nerešpektuje to, že vy si chcete užiť za hranicami všedných dní. Hviezdy vás vo všeobecnosti nabádajú k striedmosti. Určite to nepreháňajte s alkoholom, ktorý by vo vašom prípade nemusel byť práve liekom ani v menšom množstve. Pár drinkov v kombinácii s horúcim slnkom na pláži môže niekedy napáchať veľmi veľa zla.

Lev
(23. 7. – 22. 8.)

Láska

My síce chápeme, že uvoľnená atmosféra letovísk priam zvádza k rôznym nezáväzným flirtom, no hviezdy vás pred nimi dôrazne varujú. Nemusel by sa skončiť totiž až tak nevinne, ako sa začal. Uvedomte si, že nie vždy ste vy pánom situácie a nie všetko máte vo svojich rukách, pevne pod kontrolou. Visí nad vami reálna hrozba, že sa zamotáte do svojich vlastných nezodpovedných sľubov, ktoré ste nemysleli ani spolovice tak vážne, ako to pochopila vaša obeť. Pravdepodobne natrafíte na niekoho, komu skutočne zlomíte srdce, ale nie odvahu, a tak sa bude razantne domáhať toho, čo ste jej pod vplyvom horúcich letných nocí nasľubovali. Rozuzlenie celej situácie bude pre vás mimoriadne nepríjemné a následky budete znášať ešte veľmi dlho.

Práca

Na pracovnom poli sa vám darí ako nikdy predtým. Podarí sa vám všetko, na čo len siahnete. Sršíte výbornými nápadmi a máte dostatok energie na ich realizáciu. Využite toto plodné obdobie naplno, veď šťastena je vrtkavá a nie je nikdy k nikomu stále len štedrá. Jej odvrátenú tvár ste napokon v minulosti naplno pocítili aj vy a predovšetkým vaša peňaženka. Tak využite tieto týždne a mesiace, ktoré sú voči vám a vašim plánom veľmi priaznivo naklonené, lebo akási zmena a treba povedať, že nie veľmi príjemná, sa už črtá na obzore.

Zdravie

Zdravý životný štýl nie je len akési trendové módne hnutie, za ktoré ho často považujete, ale skutočná nevyhnutnosť. Mali by ste si jeho zásady zobrať k srdcu, inak si koledujete o vážne zdravotné komplikácie. Ani vaše zdravie nie je zo železa. Pravidelné preventívne prehliadky by mali pre vás samozrejmosťou a tiež je už najvyšší čas, aby ste skoncovali so svojimi zlozvykmi. Dovolenkové obdobie je ako stvorené na takúto zásadnú zmenu. Odhodlajte sa k nej, inak si dobrovoľne skracujete život a daň za váš životný štýl vám môže váš organizmus vystaviť skôr, ako si myslíte.

Panna
(23. 8. – 22. 9.)

Láska

Astrál vám odkazuje, že šťastný človek je ten, ktorý sa vie tešiť z toho, čo má, a nie ten, ktorý sa neustále naháňa za tým, čo nemá. A hoci krútite hlavou a myslíte si, že táto teória je len pre zbabelých slabochov, život vás čoskoro prinúti preveriť jej pravdivosť na vlastnej koži. V tomto období máte jedinečnú šancu ukázať, že za vaším namrzeným zovňajškom drieme jemná romantická duša, ktorá sa vie tešiť aj z rozkvitnutého kvetu. Odozva od vašich blízkych, na ktorých vám tak veľmi záleží, nenechá na seba dlho čakať. Bude taká priaznivá a ústretová, že pod jej vplyvom doslova rozkvitnete, nielen telesne, ale predovšetkým na duchu.

Práca

Leto dokonale preverí vaše diplomatické schopnosti priamo na vašom pracovisku, kde sa schyľuje k veľkej výmene názorov. Konflikt začne len ako banálna hádka dvoch rozvadených strán, vyplaví na povrch mnohé nepríjemnosti a nekalé záležitosti, týkajúce sa vašej firmy a rozdelí ju na dve navzájom súperiace strany. Nedajte sa strhnúť ani jednou stranou, hoci obe vás budú chcieť presvedčiť o svojej pravde. Ak si zachováte nadhľad a chladnú hlavu a počkáte až sa veci skutočne vyjasnia, budete si môcť gratulovať k takémuto zdržanlivému postoju.

Zdravie

Vaše zdravie ohrozujú chronické ochorenia, liečbu ktorých ste pre pracovnú vyťaženosť zanedbali. Ony nevymizli, len na čas zadriemali a je veľmi pravdepodobné, že prepuknú v tej najnevhodnejšej chvíli. Ak sa im chcete vyhnúť, alebo ich aspoň eliminovať, určite nezabudnite pred cestou na dovolenku vyhľadať svojho lekára a pribaliť si do batožiny potrebné lieky. Určite nechcete spoznávať exotické krajiny prostredníctvom úrovne ich zdravotných zariadení, no ak zanedbáte prevenciu, tak sa tomu nevyhnete.

Váhy
(23.9. – 22.10.)

Láska

Prestaňte o nej len nečinne snívať a vykročte jej smelo v ústrety. Najmä prvá polovica leta je vám v oblasti nežných citov mimoriadne naklonená. Hviezdne konštelácie napovedajú, že práve v týchto dňoch a týždňoch vám cestu skríži osudový človek, s ktorým vám je súdené okúsiť skutočné šťastie vo dvojici. Amor obdarí aj páry, medzi ktorými došlo k ochladnutiu citov, či dokonca aj k odcudzeniu. Spoločná dovolenka vám pomôže nájsť opäť k sebe cestu a nie je vylúčené, že sa vaša rodina čoskoro rozrastie o ďalšieho člena, ktorý bude znamenať doslova dar z nebies.

Práca

Ešte pred odchodom na dovolenku si urobte poriadok na svojom pracovnom stole a nezabudnite vypratať ani preplnené šuplíky. Na dne jedného z nich nájdete síce zhúžvaný, no pre vašu budúcnosť mimoriadne dôležitý list. Vyrovnajte ho a pozorne sa začítajte do jeho textu. To, čo ste pred časom odhodili ako celkom nereálne, začnete vnímať v nových súvislostiach. Pochopíte, že práve tam sa skrýva vaša šanca na kariérny posun, po ktorom ste už dlho snívali. Starostlivo si ho odložte a po návrate, už oddýchnutí a zrelaxovaní, sa pustite do realizácie svojich snov. Vaša námaha bude odmenená naozaj kráľovsky.

Zdravie

Následkom stresu a zlej životosprávy máte veľmi oslabenú imunitu a ste veľmi náchylná na rôzne zápalové, či infekčné ochorenia. Pozor, nemusí ísť len o banálnu chrípku, či prechladnutie. Číhajú na vás baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú oveľa závažnejšie zdravotné komplikácie. Ak cestujete na dovolenku do exotických krajín, rozhodne nevynechajte odporúčané očkovanie, ale buďte mimoriadne opatrná aj v európskych destináciách. Nepríjemný suvenír, ktorý by ste si priniesli domov, by vás mohol trápiť ešte veľmi dlho.

Škorpión
(23.10. – 22.11.)

Láska

Len veľmi neochotne dávate najavo svoje city, akoby vám to spôsobovalo priam fyzickú bolesť. Držíte sa názoru, že duša nie je výkladná skriňa, aby do nej mohol každý nahliadnuť. Uvedomte si, že aspoň vaši najbližší majú právo vedieť, čo si naozaj myslíte a čo cítite. Spontánne objatie, či iné prejavy úprimnej lásky nie sú prejavom slabošstva, skôr naopak. Práve teraz máte jedinečnú možnosť, ako to napraviť. Tohtoročná dovolenka, ktorú po dlhšom čase strávite so svojou rodinou, vám dáva jedinečnú príležitosť ukázať im, ako vám na nich záleží. Nepremeškajte túto šancu. Iná by už nemusela tak skoro prísť.

Práca

Už dlhšiu dobu cítite, že je čas na zmenu. Váhate, lebo na jednej strane máte svoju prácu naozaj radi, no na druhej sú určité okolnosti, ktoré vás znechucujú. Stále zvažujete pre a proti. Zdá sa, akoby sa už hviezdy nemohli viac dívať na vašu nerozhodnosť a vzali veci do vlastných rúk. V blízkej budúcnosti čaká na vás udalosť, ktorá vás prinúti konať. A hoci sa rozhýbete veľmi váhavo, neoľutujete. Aj keď si to nechcete pripustiť, ale zotrvaním na pôvodnom mieste by ste si veľmi uškodili. Syndróm vyhorenia totiž nie je len mediálny strašiak, je reálny a vám skutočne hrozí.

Zdravie

Dávajte si pozor na pohybové aktivity a radšej sa nepúšťajte do extrémnych športov. Hrozí vám totiž nepríjemný úraz, ktorý by vás pripútal na lôžko na dlhé týždne. Podobné varovania vám signalizuje vesmír aj čo sa týka cestovania. Buďte na cestách maximálne opatrní najmä v druhej polovici júla a začiatkom augusta. Ak sa vyhnete týmto nástrahám, čaká vás pomerne bezstarostné leto a neohrozujú vás nijaké závažné ochorenia.

Strelec
(23.11. – 21. 12.)

Láska

Nezahrávajte sa s citmi blízkej osoby, je veľká pravdepodobnosť, že sa to obráti proti vám. Momentálne sa nachádzate v stave absolútnej bezstarostnosti a ste si plne vedomí lásky svojho partnera, no neskúšajte jeho trpezlivosť. To, čo vy pokladáte za nezáväzný flirt, ho totiž hlboko zraňuje a o vašich občasných úletoch je podrobne informovaný, aj keď sa tvári, že nič nevidí a nepočuje. V duchu už premýšľa o tom, že váš vzťah ukončí, prinajmenšom dôkladne prehodnotí. Ak chcete predísť prípadnému rozchodu, zmeňte svoje správanie a dajte mu najavo, ako veľmi vám na jeho láske záleží. Máte pred sebou jedinečnú šancu – spoločnú dovolenku v krásnom prostredí. Tak ju nepremárnite.

Práca

Mnohí strelci sa už začiatkom roka dostali na kariérne výslnie, ktoré si dokonale vychutnávajú. No hviezdy vás upozorňujú, aby ste nezaspali na vavrínoch, z bývalých úspechov sa totiž dlho žiť nedá. Neznamená to, že by ste si nemali vziať voľno. Určite áno, veď si ho zaslúžite. Ale keď sa vrátite na pracovisko, pustite sa do práce s vervou pre vás typickou. V zákulisí totiž čaká ambiciózny kolega, ktorý vám závidí a už dlhšie sa snaží dostať na vaše miesto. Odzbrojíte ho len svojou pracovnou angažovanosťou a dobrými nápadmi, ktorými len tak sršíte.

Zdravie

Pozor na úrazy, ktoré by si mohli vyžiadať aj dlhšiu práceneschopnosť. V nasledujúcich týždňoch je toto riziko veľmi vysoké a pominie až začiatkom jesene. Obzvlášť opatrní by ste mali byť pri vysokohorských túrach a na prímorských plážach. Aj v prípade, že ste veľmi dobrý plavec, dbajte na bezpečnosť a riaďte sa heslom, že riskovanie sa nemusí vždy končiť len potleskom publika. Dovolenku by vám mohli znepríjemniť aj problémy so zubami. Pravdepodobne pôjde len o zanedbaný kaz, no vyhľadať lekára v cudzine kvôli plombe je bolestivé aj pre vašu peňaženku.

Kozorožec
(22.12. – 20.1.)

Láska

Niekto z vašich blízkych priateľov bude od vás potrebovať radu, ktorá mu zmení celý život. No pozor, ostaňte len pri rade a neangažujte sa do jeho života viac ako je nutné. Mohlo by sa stať, že vás tak zatiahne do svojich problémov, až pozabudnete na svojich najbližších a utrpí tým najmä váš osobný citový život, ktorý tiež nie je práve ideálny. Môže sa vám stať, že sa tak zahĺbite do problémov inej osoby, že prehliadnete svoju vlastnú šancu na šťastný a harmonický vzťah. Vašou tarotovou kartou na leto je totiž slnko, ktoré predstavuje maximálnu mieru šťastia. Takáto priaznivá konštelácia hviezd sa vyskytuje naozaj len raz za viac rokov.

Práca

Ani z voza, ani na voz. Tak nejako to vyzerá s vašou prácou už od začiatku roka. V podstate ste prepadli rutine, ktorá vás už nudí a vy čakáte nejaký impulz, ktorý by vás prebudil. Môžeme vás ubezpečiť, že čosi také už pre vás astrál chystá. Nebude to síce hneď, ani o pár dní a už vôbec nie aj bez vášho pričinenia. No koncom leta sa vám naskytne šanca, ktorej by ste sa mali chopiť. Dostanete nečakanú pracovnú ponuku, ktorá vás spočiatku zaskočí a budete na pochybách, či to zvládnete, ale prijmite ju bez obáv. Otvoria sa pred vami nečakané možnosti, o ktorých ste v minulosti len tajne snívali.

Zdravie

Momentálne ste v dobrej kondícii, a tak by to malo vydržať aj v najbližších týždňoch. Hviezdy nenaznačujú, že by vám hrozili nejaké závažnejšie úrazy alebo choroby, ktoré by vás mali na dlhší čas pripútať na lôžko. Samozrejme, aj pre vás platí, že obozretnosti nie je nikdy dosť a tak si dávajte pozor na rôzne nepríjemné náhody, najmä na cestách. Stačí chvíľka nepozornosti a príjemný letný večer môžete namiesto v kruhu priateľov stráviť v čakárni najbližšej pohotovosti. Nemusíme vám zbytočne zdôrazňovať, že aj zdravotnícky personál je z letných horúčav unavený a tak im nepridávajte zbytočné starosti, ktoré by mohli skončiť aj nepríjemnou výmenou názorov.

Vodnár
(21.1. – 19.2.)

Láska

Viete, čo je vaším najväčším problémom, na ktorom vám stroskotalo už viac vzťahov? Vy nemilujete človeka takého, akým v skutočnosti je, ale svoju vlastnú predstavu, ktorú si o ňom vytvoríte a realita vás vždy zaskočí. Prestaňte milovať chiméru a pozrite sa na svojho partnera triezvymi očami. Pochopíte, že síce nie je princ na bielom koni a má svoje nedostatky, no tie plne vynahradzuje tým, že vás miluje celým svojím srdcom a je ochotný priniesť vám aj modré z neba. Ak zľavíte zo svojich vysnených predstáv a prijmete ho aj s nedokonalosťami, prežijete lásku, o akej ste vždy snívali. Nebeské telesá naznačujú, že koncom leta by vám mohli zaznieť aj svadobné zvony.

Práca

Projekt, ktorý práve rozbiehate možno nebude až taký úspešný, ako dúfate, ale určite to nebude zbytočne vynaložená námaha. Pomocou neho spoznáte človeka, ktorý vám pomôže vo vašich obchodných aktivitách a stane sa pre vás inšpiráciou, z ktorej budete môcť úspešne čerpať. O niekoľko týždňov zistíte, že z vášho pôvodného plánu síce neostalo nič, ale na jeho troskách ste vybudovali čosi nové, čo má pred sebou naozaj úspešnú budúcnosť.

Zdravie

Život vám budú znepríjemňovať bolesti chrbtice a kĺbov. Budete sa to síce snažiť vyriešiť prostredníctvom rôznych masáží, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa nevyhnete ani návšteve odborného lekára. Ak sa vám aj podarí vyhnúť sa vážnejšiemu zákroku, mnohí z vás budú musieť prehodnotiť svoj životný štýl a pochopiť, že pravidelný pohyb a cvičenie nie sú len sprievodnými prejavmi masochizmu, ale nevyhnutnosťou pre udržanie dobrej fyzickej kondície.

Ryby
(20.2. -20.3.)

Láska

Leto si pre vás pripravilo priam ohňostroj vášní a budete mať čo robiť, aby ste v nich nezhoreli až do tla. Našťastie vám príde do cesty v pravej chvíli záchrana v podobe niekoho, kto vás už dlhšie tajne obdivuje. Spoznáte, že vám môže byť skutočnou oporou v dobrom aj v zlom. Z priateľstva sa čoskoro vykľuje láska, ktorú ste si už dávno priali, no doteraz ste na taký pevný, stály vzťah nenašli odvahu.

Práca

Budete vystavení veľkému pokušeniu. Ktosi vám predloží lákavý plán s prísľubom rýchleho kariérneho rastu a financií. Dobre si rozmyslite, či to prijmete. Konštelácie planét v najbližších dvoch mesiacoch nie sú veľmi naklonené zmenám. Radšej sa držte toho, čo máte pevne v rukách a starostlivo si overte serióznosť tejto ponuky. Je veľmi pravdepodobné, že ide len o plané sľuby a mohli by ste sa ocitnúť na úrade práce.

Zdravie

Ste síce v dobrej kondícii a máte pocit, že vás nič netrápi, no pri troche neopatrnosti by sa to mohlo rýchlo zmeniť. Hrozia vám rôzne problémy z tepla, najmä ak plánujete stráviť dovolenkové dni kdesi pri mori. Dodržujte zásady zdravého opaľovania, chráňte sa pred prudkým slnkom. V opačnom prípade riskujete, že úpal bude tým najmenším problémom, ktorý vás potrápi. Vedzte, že spálená koža má svoju pamäť a môže vyústiť až do fatálnej diagnózy.

- - Inzercia - -