Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Telo snov nemá zadarmo. Pozrite, ako Adriana Lima pre krásu drie

júl 31, 2018 - 23:32
Ak patríte k fanúšikom modelky Adriana Lima (37) a sledujete jej profily na sociálnych sieťach, pravdepodobne vám neunikla jedna podstatná vec. Tou je kráskine zanietenie pre šport, špeciálne thajský box.
Foto: 
Instagram

Adrianin Instagram už dávno nie je iba prehliadkou luxusných rób, siluety v plavkách či mapovanie momentov s priateľmi. Poslednú dobu modelka čoraz častejšie pridáva fotografie z boxerského ringu. A niet divu. Na tomto športe je doslova závislá a vďačí mu za ukážkovú figúru.

adriana3.jpg

Foto: 
Instagram

Thajský box (Muay – thai) je staré bojové umenie, ktorého korene siahajú až do 13. storočia. Zaujímavé je, že ide o jeden z najtvrdších športov sveta. Vďaka thajskému boxu posilníte predovšetkým brušné svaly, končatiny a chrbtové svalstvo. Okrem toho, thajský box znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje koordináciu pohybov, zrýchľuje metabolizmus, zvyšuje mieru sústredenia sa a je prevenciou voči kardiovaskulárnym ochoreniam.

Nevydrží v kľude

Ku každodenným fyzickým aktivitám nádhernej Adriany patrí i 30 minút behu a 30 minút na bicykli kombinovaných s crossfitom. Brunetka tvrdí, že v rámci zdravia je dôležité venovať sa aspoň nejakej pohybovej aktivite, ideálne na dennej báze. „Vstaňte a hýbte sa,“ odkazuje všetkým leňochom.

Každodenný rituál

Rána začína osviežujúcim nápojom - práve ten jej dodáva potrebnú energiu a zabezpečuje ukážkové trávenie. Na prípravu je veľmi jednoduchý, pozostáva iba z troch ingrediencií – jednej šálky vody, polovičky avokáda a čajovej lyžičky medu. Tak čo milé dámy, necháte sa inšpirovať?

Adriana Lima Feather Weight Boxing Champion

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -