Dnes je štvrtok, 13.august 2020, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bude svadba? Miley Cyrus prezradila, ako je to s jej vzťahom!

august 07, 2018 - 16:50
Miley Cyrus a Liam Hemsworth sú ukážkovým príkladom tvrdenia, že láska môže vyjsť aj na druhý pokus. Pred oltárom spolu ale pravdepodobne neskončia.

Nie, dvojica sa (opäť) nerozišla a podľa všetkého zaľúbenci nemajú ani vážnejšie problémy. Populárna speváčka a jeden z najsexi hercov súčasnosti sa stretli ešte v roku 2009 a napriek chvíľkovým odlúčeniam tvoria jeden z najsympatickejších a najstabilnejších párov v americkom šoubiznise. Mnohým sa preto natíska otázka, či lásku plánujú spečatiť aj oficiálne.

Pre všetkých zvedavcov má Miley jasný odkaz. Podľa portálu TMZ totiž autorka hitov Malibu či Wrecking Ball priznala, že manželstvo obaja považujú za prežitok a na svojom vzťahu by v súčasnosti nemenili vôbec nič. Zdôraznila, že nikdy nebola taká šťastná ako s Liamom, pretože si dávajú nielen veľa lásky a pochopenia, ale i voľnosti. Okázalá svadba v bielych šatách údajne ani nepatrí k jej detským snom a, na rozdiel od fanúšikov, sa touto témou nezaoberá.

Prečo sa však dvojica pred rokmi zasnúbila? Práve zásnuby vraj považujú za symbol ich dlhoročnej lásky a snubný prsteň na Mileynom prste deklaruje jej vážnosť.

Držíme palce, faktom je, že im to spolu náramne pristane.

Miley Cyrus & Liam Hemsworth Moments (2009-2017)

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -