Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Paris Jackson konečne žiari: Toto je jej nová láska!

august 15, 2018 - 19:24
Z dcéry kráľa popu, Paris Jackson, vyrástla veľká kráska a ešte väčšia rebelka. Na to, že pred šiestimi mesiacmi oslávila iba 20 rokov, má toho za sebou viac než dosť.
Foto: 
Shutterstock

A teraz nemáme na mysli modelingové úspechy, keď hviezdila v celosvetovej kampani pre známu značku Chanel, ani zopár vydarených hereckých úloh či speváckych koncertov. Paris, práve naopak, netají, že šoubiznisu sa chcela úplne vyhnúť. Jej milovaného otca predsa pozornosť ľudí a médií ako takých dohnala až k smrti.

Život sa s ňou nemaznal

Paris prezradila, že počas dospievania si prešla rôznymi formami závislostí od alkoholu až po drogy, v štrnástich rokoch bola sexuálne zneužitá a niekoľkokrát sa pokúsila o samovraždu. Naposledy rozvírila hladinu šoubiznisu paparazzi zábermi s top modelkou Cara Delevingne, na ktorých sa dievčatá vášnivo objímali.

Aktuálne kráske svitá na lepšie časy – aspoň podľa posledných informácií určite. Je totiž opäť zaľúbená. Jej novou láskou je Gabriel Glenn, kolega z kapely Soundflowers. Pred pár dňami odohrali živé vystúpenie v parku v Los Angeles a nespútanú Paris prišla podporiť aj stará mama Katherine. Pozrite si ukážku, ako to dcére fenomenálneho Michaela Jacksona s mikrofónom šlo.

Jej novou láskou je vlasatý gitarista Gabriel

Paris Jackson perfoming live at Canyon Sessions with Soundflowers band |

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -