Dnes je streda, 28.október 2020, meniny má: Dobromila
Čas čítania
6 minutes
Zatiaľ prečítané

Zvádzanie podľa znamení: Ako na to, aby sa horel túžbou po vás?

september 06, 2018 - 12:53
Ak viete, v akom znamení sa objekt vášho záujmu narodil, pošepneme vám, ako na to, aby sa chvel túžbou po vás. Je užitočné vedieť, čím ho nesmiete dráždiť a čo zaberie, ak sa zdá, že vo vašom vzťahu to už nie také, ako bývalo...

Baran

Je dobromyseľný a starostlivý a ak mu vzťah opätujete, podelí sa s vami aj o posledné. Rád pomáha iným. Vymyslite si niečo, aby vám mohol pomôcť. Stáva sa, že si vytvára mienku na prvý pohľad a koná bez zváženia dôsledkov. Preto si bude veľmi vážiť, ak ho diplomaticky nasmerujete správnym smerom a poradíte mu, ale nikdy ho nepoúčajte! Vždy mu dovoľte, aby cítil, že nohavice u vás nosí on. Potrebuje partnera, ktorého môže formovať podľa svojich predstáv.
Nikdy ho nekritizujte pred inými, inak bude šalieť od zlosti. Nechcite ho usmerňovať a vládnuť nad ním. Nikdy nezariaďujte veci zaňho bez toho, aby ste sa na tom dohodli.
Sex je preňho veľmi dôležitý, preto vymýšľajte stále nové triky, aby ste si udržali jeho záujem. Pripravte sa na to, že to s ním nebude ľahké!

Býk

Je to citlivý muž, ktorý vás rád obdarúva kvetmi a drobnými darčekmi a páči sa mu, ak prejavíte vďačnosť. Miluje jemné a pôvabné ženy. Neznáša hluk, hádky a klebety. Je dobré, ak sa zaujímate o veci, ktoré má rád, dokáže to oceniť. Vie ho veľmi rozladiť, ak sa nevkusne obliekate. Neprovokujte ho rozprávaním o svojich predchádzajúcich vzťahoch a nedávajte mu zámienku k žiarlivosti. Ak niečomu verí, nesnažte sa ho presviedčať o opaku. Býk sa málokedy celkom otvorí. Prijmite ho takého, aký je, nenúťte ho, aby hovoril viac, ako je ochotný povedať. Cesta k srdcu Býka vedie cez žalúdok!

Blíženci

Partner v tomto znamení rád veľa rozpráva, preto prejavte záujem o to, čo hovorí a robí. Nikdy nedajte najavo, že sa pri ňom nudíte a naučte sa ho počúvať. Veľmi rád sa zhovára s ľuďmi a neraz môže zabudnúť, že aj vy by ste sa chceli dostať k slovu.
Je povestný tým, že všade mešká, ale ak sa to stane vám, robí z toho vedu. To, čo robí, je jedinečné a dôležité, zmierte sa s tým a podporujte ho.
Vždy sa má čím zaoberať a o čom rozprávať. Nedržte ho nakrátko, je to preňho horšie ako smrť. Nikdy o ňom nehovorte pred inými. Jeden deň hovorí A a na druhý deň B, ale nikdy mu to nevyčítajte.
Naplánujte preňho atraktívny program, pripravujte mu stále nové prekvapenia, aby ste si udržali jeho záujem.

Rak

Je preňho dôležité, aby mal partnera na primeranej intelektuálnej úrovni, preto s ním treba veľa debatovať. Býva dosť náladový. Ak je mrzutý, je vhodné, ak ho rozveselíte, ak má dobrú náladu, smejte sa s ním. Je mimoriadne intuitívny a má vyvinutý šiesty zmysel. Buďte k nemu vždy úprimná a nič mu nevnucujte. Skôr, ako rozhodnete o čomkoľvek, čo sa ho týka, spýtajte sa na jeho názor! Nikdy nebuďte k nemu nepozorná a chváľte jeho zovňajšok, pretože má rád lichôtky. Ak od neho niečo chcete, buďte diplomatická. Aj po mnohých rokoch sa dá zviesť troškou romantiky, prechádzkou pri mesiačiku alebo tým, že pochválite jeho zovňajšok alebo milotu.

Lev

Je rád stredobodom pozornosti, potrebuje množstvo priateľov a obdivovateľov. Obdivujte ho, ale to neznamená, že musíte byť jeho otrokom. Dobýjanie prenechajte jemu, inak narazíte na múr. Je sebavedomý a ustavične má okolo seba roj obdivovateliek.
Rád sa chvastá, robí z komára slona, ale nikdy sa mu otvorene nesmejte ani nevysmievajte! Ak sa mu na vás niečo nepáči, povie to otvorene. Vy však nesmiete spochybniť jeho nadradenosť, lebo nič nie je horšie ako zranený Lev! Ak s ním chcete vydržať v dlhodobom vzťahu, podporujte jeho márnomyseľnosť a neurážajte jeho vznešenosť. Prekvapte ho darčekom, ale predovšetkým správajte sa pokorne.

Panna

Rád rieši problémy a dobre sa cíti, ak sa má o koho starať. Nájdite problém, ktorý treba vyriešiť vo vašom živote a poproste ho o pomoc. Ak vás neodmietne, ste na dobrej ceste. Veľmi ho dráždi, ak niekto v spoločnosti mudruje. Má hlboký zmysel pre spravodlivosť a poctivosť a ak ste podobne založená, máte body k dobru.
Neprehliadajte ho a neponižujte. Nikdy nesmie pocítiť, že ste ovládli jeho život, neznáša, ak sa staráte do vecí, do ktorých vás nič nie je. Vždy mu dajte dosť času, keď sa ponorí do svojich myšlienok.
Vie byť verný a dokáže odpúšťať, ale nezneužívajte jeho dobrotu. Stavte na jeho inteligenciu, obdarujte ho knižkou, lístkom do divadla - to preňho vždy veľa znamená!


Váhy

Nerád uráža city iných a často sa zamotá do vzťahu len preto, lebo nevie povedať nie. Veľmi rád rozdáva iným rady, preto ak práve príde rad na vás, usmievajte sa a prikyvujte aj vtedy, ak to, čo hovorí, neznie práve najrozumnejšie. Nezaškodí trošku podporiť jeho márnomyseľnosť. Ustrážte jeho plamienok romantiky a sentimentu. Neznáša chaos a neporiadok, zo všetkého najviac miluje pokoj a mier. Ak sa s ním budete veľa hádať a nenecháte ho chvíľu na pokoji, určite od vás rýchlo utečie. Aj po mnohých rokoch mu lichoťte. Obdivujte ho, pôsobte na jeho city a vyvarujte sa agresivity voči nemu. Stále musíte prebúdzať jeho sexuálny záujem, inak sa rýchlo začne obzerať naokolo.

Škorpión

Očarujúci a tajomný, svoje myšlienky a city si necháva pre seba. Zvedavosťou uňho nič nedosiahnete, povie len to, čo uzná za vhodné. Vidí do vás röntgenovými očami a presne vie, čo sa odohráva vo vašom vnútri. Ak v niečo verí, pustí sa do toho s vášňou, taká je aj jeho láska. Vzťah usmerňuje vždy on a nepokúšajte sa to zmeniť. Neklamte ho a nepokúšajte sa pred ním niečo skrývať, pretože je ako Sherlock Holmes. Ak potrebuje vašu pozornosť, nehľadajte hlúpe výhovorky, lebo ho rýchlo nahneváte. Pre Škopióna zostaňte vždy trochu tajomná, obliekajte si sexi bielizeň, nečakane meňte farbu vlasov, noste extravagantné oblečenie.

Strelec

Veľmi spoločenský tvor, prekypuje energiou a neustále je otvorený láske. Ak ho chcete zviesť, musíte byť pekná, duchaplná a mať všetky vlastnosti, ktorými disponujú všetci jeho priatelia. Jeho nadšenie pre všetko nové ho často vedie k tomu, že sa bez premýšľania vrhá do nových vecí bez toho, aby si uvedomoval následky. Taká môže byť aj nová láska. Jeho otvorenosť a naivita sa niekedy mení na netaktnosť, ale nikdy mu to nevyčítajte. Nespochybňujte jeho úprimnosť a poctivosť - sú to preňho dôležité vlastnosti. Nikdy ho nekritizujte, radšej obráťte veci na žart. Buďte dynamická a nie veľmi vážna, stavajte na svojom sexepíle. To je to, čím si ho udržíte.

Kozorožec

Poriadkumilovný, systematický, so serióznym prístupom k životu, preto sa k nemu musíte správať rovnako. Je konzervatívny a mimoriadne praktický, čo môže byť v spoločnom živote osožné. Cení si rodinu a bezpečie. Dajte mu vedieť, akú máte skvelú rodinu a že práve takú by ste vedeli spolu vytvoriť. Niekedy treba naňho trochu pritlačiť, pretože čaká, že ho partnerka zvedie. Nenúťte ho do svadby, po čase vás aj tak požiada o ruku. Nebuďte nevyspytateľná a nepokúšajte sa zmeniť jeho rozhodnutie, ak už raz povedal – nie. Môžete mu dôverovať, ukážte, že ho ľúbite, prekvapujte ho maličkosťami a chváľte jeho vlastnosti.

Vodnár

Keď vidíte, že hľadí do neba a jeho myšlienky lietajú kade-tade, opatrne ho stiahnite na zem. Nemá najlepšieho priateľa, pretože každého považuje za kamaráta. Dobre urobíte, ak budete spočiatku aj vy jeho priateľkou. Otvorte sa, môžete sa s ním o čomkoľvek pozhovárať. Počúvajte, čo hovorí a zvyčajne mu dajte za pravdu. Desí sa hádkok, ale miluje múdre debaty. Je nezvyčajne optimistický.
Neprilipnite k nemu príliš, neprivlastňujte si ho, takéto bremeno neznesie. Nenúťte ho vyslovovať svoje názory, lebo to, čo chce, povie aj sám. Ak ho chcete zatvoriť do klietky, utečie. Stále znova a znova ho oslňujte. Zbožňuje všetko, čo je len trochu tajomné a neznáme.

Ryby

Citlivý a vnímavý, zaujíma sa o veci duchovné – napríklad o okultizmus či astrológiu. O takýchto témach sa bude s vami rozprávať aj celé hodiny. Je veľmi empatický a vždy rád poskytne komukoľvek pomoc. Aj vy si od neho pýtajte radu. Je veľmi romantický, miluje večere pri sviečkach a dlhé rozhovory pri kozube alebo prechádzky pri vode. V žiadnom prípade ho nezaťažujte naraz mnohými problémami. Nevyrušujte ho, keď chce byť sám, občas si potrebuje v pokoji dobiť batérie. V dlhodobom vzťahu je pre muža v znamení Rýb dôležitá stabilita, peniaze a pohodlie. Ak cítite, že vzťah slabne, prevezmite iniciatívu. Pozvite ho na rande na neznáme miesto, oblečte si sexi šaty a zamotajte mu hlavu.

- - Inzercia - -