Dnes je streda, 28.júl 2021, meniny má: Krištof
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ivo Nesrovnal zaželal Vallovi veľa úspechov

november 11, 2018 - 03:04
Dosluhujúci primátor hlavného mesta SR Bratislavy Ivo Nesrovnal priznal po zverejnení neoficiálnych výsledkov tohtoročných komunálnych volieb prehru.
Foto: 

Podľa čiastkových výsledkoch vedie v hlavnom meste kandidát Matúš Vallo. Vo svojom volebnom štábe v hoteli Devín v Bratislave vystúpil Ivo Nesrovnal pred novinárov a poďakoval všetkým ľuďom, ktorí ho v tohtoročných komunálnych voľbách podporili. Ďakovnú reč venoval svojej rodine a všetkým pracovníkom bratislavského magistrátu, s ktorými počas štyroch rokov spolupracoval.

Ako dodal, po zverejnení prvých výsledkov už telefonoval s Matúšom Vallom, ktorý je podľa neoficiálnych výsledkov a sčítaní približne 26 percent hlasov víťazom tohtoročných komunálnych volieb a mal by sa stať novým primátorom hlavného mesta SR Bratislavy. Ivo Nesrovnal tiež poznamenal, že mesto odovzdáva Vallovi v lepšom stave, ako ho on dostal pred štyrmi rokmi.

Čakať na výsledky tohtoročných komunálnych volieb prišiel Ivo Nesrovnal s priateľkou Mirkou a deťmi Adelkou a Teom.

volby003.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

Dosluhujúci primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal kandidoval ako nezávislý. Primátorom Bratislavy bol od novembra 2014. V komunálnych voľbách pred štyrmi rokmi získal 50 630 voličských hlasov. Za ním skončil bývalý primátor hlavného mesta Milan Ftáčnik so ziskom 40 481 hlasov. Milan Kňažko získal 35 562 hlasov.

- - Inzercia - -