Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kúzlo Vianoc každý deň

november 26, 2018 - 21:47
Jeseni už odzvonilo a nastal čas prichystať sa na blížiaci sa advent. Zima klope na dvere a s ňou obdobie radosti a tých najjemnejších momentov v kruhu našich blízkych. Všetci sa tešia na vianočné pečenie, zdobenie vianočného stromčeka, rozbaľovanie darčekov alebo na bozk pod rozkvitnutým imelom. Spríjemnite si predvianočný čas s veselým adventným kalendárom a ďalšími čokoládovými pochúťkami Milka, ktorými potešíte nielen seba, ale aj svojich najbližších.
Foto: 

Bez adventného kalendára by neboli Vianoce. Dnes už je jednou z neodmysliteľných vianočných tradícií rovnako ako vianočný stromček alebo betlehem. Prvé takéto kalendáre vznikali už pred necelými dvoma storočiami. Vyrábali sa ručne a boli unikátnymi umeleckými dielami. Doprajte si tie najjemnejšie predvianočné chvíle s hravými kalendármi Milka, v ktorých sa skrýva 24 figúrok z pravého alpského mlieka s krémovou mliečnou náplňou. 
Dostupné v 200 g balení. Odporúčaná cena 5,99 Eur.

Snehové radovánky

Aj v zime môžete zažiť kopec zábavy. Postavte s rodinou alebo kamarátmi snehuliaka, či usporiadajte poriadnu snehovúguľovačku. Keď budete mať od snehu zmrznuté ruky, vymeňte snehové gule za Milka SnowballsOreo. Čokoláda v tvare snehových gúľ plnená jemnou mliečnou náplňou a kúskami sušienok Oreo Vás určite zahreje.
Dostupné v 112 g balení.  Odporúčaná cena 3,19 Eur.

Sladká odmena

Čokoládové figúrky k Vianociam jednoducho patria. S malými figúrkami zdobíme stromček a tie veľké nám rozdeľujeSvätý Mikuláš. Potešte v adventnom čase sebaa svojich blízkych figúrkami Milka z tej najjemnejšej čokolády a alpského mlieka. Rozprávkový design Santualebo snehuliaka spríjemní chladné zimné večery.
Santa dostupný v 100 g balení. Odporúčaná cena 2,29 Eur.

Snehuliak dostupný v 50 g balení. Cena 1,19 Eur.

- - Inzercia - -