Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čaro Vianoc s vôňou ihličia

december 12, 2018 - 11:24
Vôňa vianočného stromčeka, svetlo sviec, čo prepožičiavajú čečine adventných vencov magické čaro, i rozkvitnutá vianočná ruža naplnia energiou rovnako ako rozkvitnutá záhrada.
Foto: 

No záleží aj na tom, kde si tieto symboly najkrajších sviatkov v roku zaobstaráme, aby radosť nekazili rôzne nepríjemnosti – predčasne opadané ihličie či zvädnuté červené lupene ruže už pred Silvestrom.

Záhradné centrum KULLA na Trnavskej ceste v Bratislave už dlhé roky pomáha  zákazníkom vytvárať čarovnú atmosféru z tých najjednoduchších vecí. Zároveň ponúka viaceré komplexné služby, ktorými zaháňa chmúrne starosti, náhlenie a stres zákazníkov.

Borovica či jedľa?

Priekopník v predaji vianočných stromčekov zachováva tradíciu najvyššej kvality. Stromčeky pripraví na osadenie do stojanov, ktorých je tu tiež veľký výber, a rozvezie do domácností v dohodnutom termíne. Stáli zákazníci už prinášajú aj vlastné stojany a často nechávajú adresy rovno pre celú rodinu. Rezané normandské jedle sú až osem metrov vysoké a nájdu uplatnenie v hoteloch aj v luxusných domoch. Veľký dopyt je aj po črepníkových stromčekoch vhodných do každej domácnosti. Pri nákupe od overených dodávateľov a dodržaní pravidiel ošetrovania je veľká pravdepodobnosť, že stromček sviatky prežije a skrášli na jar záhradu.

Advent s puncom elegancie

Adventné vence a svietniky zo živej aj umelej čečiny sú známe široko-ďaleko. Vycibrený vkus, zručnosť, profesionálny prístup aranžérok pre krásu a nové trendy robia z týchto zdanlivo obyčajných vecí šperky do každej domácnosti. Farebnosť aj štýl môže zákazník ovplyvniť priamo na mieste a dostať tak originálny kus.

Mnohí nemajú čas stromčeky ozdobovať, dekorovať kanceláriu či byt. Nevedia sa zorientovať v širokom sortimente ozdôb, ktoré ponúkajú. Zaťažuje ich výber vhodných darčekov pre priateľov alebo kolegov. Nevedia spracovať rybu – a nezriedka na ňu zabudnú. Zábavných historiek na túto tému by bolo veľa, hoci v čase stresu a precitnutia nad neúprosným kalendárom nikomu do smiechu nebýva. Pracovníci Záhradného centra sú na takýto nápor zvyknutí a napriek veľkému vyťaženiu zvládajú všetko s humorom a s nadhľadom.

Posedenia pri kapustnici spríjemnia čas čakania a keď posledná vianočná ruža opustí skleník, posledné vianočné ozdoby prejdú dverami, stíchnu píly, vôňa ihličia sa presunie do príbytkov, všetci spoločne sa tešíme, že sme to s pomocou profesionálov celkom dobre zvládli.

Teraz je ten najkrajší sviatočný čas v Záhradnom centre KULLA .

- - Inzercia - -