Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vienna House Easy Bratislava má nový smart-casual dizajn

december 13, 2018 - 16:44
Vienna House Easy Bratislava, ktorý vlastní najväčšia rakúska hotelová sieť Vienna House bol zrenovovaný v štýle smart-casual. Vienna House Easy zmenil svoj celkový imidž v podobe spoločných priestorov, izieb, reštaurácie a konferenčných priestorov.
Foto: 

,,Vienna House Easy Bratislava predstavuje moderný životný štýl, ako pre hostí, ktorí cestujú na služobné cesty, tak aj pre tých, ktorí prichádzajú za poznaním. Privíta Vás miestna pohostinnosť, spolu s neformálnym smart-casual dizajnom, " hovorí George Rosu, generálny riaditeľ Vienna House Easy Bratislava. ,,Veríme, že renovácia a tiež výnimočné a nekomplikované služby povedú k tomu, aby sa hostia v Bratislave cítili ako doma."

Nový dizajn vo Vienna House Easy Bratislava (predtým Chopin Bratislava) bol vytvorený tímom dizajnérov Vienna House. V lobby sa nachádza recepcia, ktorej nosnými piliermi sú hlavne industriálne prvky. Pre vytvorenie pocitu domova je doplnená kvetmi a drevenými doplnkami. Drevo sa v jeho neutrálnych tónoch premieta aj na niekoľkých ďalších miestach, a to v rámci panelov, na ktorých sú umiestnené slovenské fotografie, dekorácie či suveníry. Lobby je pulzujúcim srdcom hotela a priamo nadväzuje na bar a reštauráciu, ktorá ponúka občerstvenie a jedlo počas celého dňa. Raňajky sú servírované v časti, ktorá pripomína pekáreň s veľkým výberom regionálnych špecialít. Šesť novo zrenovovaných konferenčných miestností s celkovou kapacitou 330 ľudí ponúka priestor na štýlové a hlavne kreatívne stretnutia.

Izby v modernom dizajne kombinujú kozmopolitný štýl a miestne dekorácie, napríklad na mieru vyrobený koberec s obrysmi Bratislavského hradu a okolia. Izby sú vyhotovené v dvoch farebných prevedeniach - tmavo modrá alebo magenta, ktoré sú doplnené neutrálnym šedým či béžovým nábytkom a bielym obliečkami. Vo všetkých izbách je klimatizácia, pohodlná posteľ, lampy, veľká TV obrazovka, stôl, set na výrobu kávy a čaju a fľaša minerálnej vody pri príchode.

Vienna House Easy Bratislava je vybavený modernými technológiami. Bezplatná vysokorýchlostná wifi umožňuje prístup k mobilnému concierge s integrovaným chatom s recepciou, možnosťou prečítať si tlač a časopisy, objednať služby alebo nájsť tipy na skryté tajomstvá v Bratislave.

- - Inzercia - -