Dnes je sobota, 08.august 2020, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nadya Suleman a jej osem detí. Takto vyzerajú dnes!

december 21, 2018 - 12:00
Pamätáte si na ženu, ktorá v roku 2009 pre pôrod osmôrčat kraľovala azda všetkým (nielen) bulvárnym plátkom sveta? Takto Nadya Suleman (43) a jej osem detí vyzerajú dnes.

V januári uplynie desať rokov, odkedy sa Nadya (najnovšie Natalie) po umelom oplodnení stala matkou ôsmich detí. Pripomeňme si jej príbeh.

Nezamestnaná a slobodná žena, ktorú americké médiá prezývajú Octomom, mala už šesť detí, keď sa rozhodla pre ďalšie umelé oplodnenie. Mimo jej tela sa podarilo oplodniť 12 vajíčok. Nechcela zmraziť ani jedno, požiadala lekára, aby jej implantoval do tela všetky. Ujalo sa ich osem!

Deň pôrodu okamžite, a samozrejme veľmi výrazne, zmenil jej doterajší život. Suleman na vlastnej koži pocítila enormný mediálny záujem. Veď ako s odstupom času priznáva, bolo divné vedieť, že počas jej pôrodu krúžia nad nemocnicou vrtuľníky a reportéri v nich sa snažia svojim chlebodarcom priniesť najčerstvejšie správy.

Ani po pôrode nemala rodená Američanka pokoj. Neuplynulo ani šestonedelie a bola opäť pod ďalším drobnohľadom, tentoraz pre svoju postavu a odhady, kedy sa dostane späť do formy. K jej vizuálnym premenám sa vyjadrovali plastickí chirurgovia zo všetkých kontinentov. O to sa však pričinila aj ona sama vyhláseniami, ktoré rezolútne popierali akékoľvek estetické zásahy na jej tele.

Odborníci však tvrdili a tvrdia opak. Napríklad Dr. Grant Stevens, plastický chirurg z Beverly Hills sa vyjadril: „Je nemožné, aby súčasnú postavu dosiahla bez akejkoľvek pomoci šikovných plastických chirurgov. Je zrejmé, že v prsiach má silikónové implantáty a pozrite sa na jej brucho. Také nemávajú mamičky ani po pôrode jedného dieťaťa, tobôž nie ôsmich.

Suleman v súčasnosti netají, že život bez paparazzov v pätách a stoviek ponúk na rozhovor jej náramne vyhovuje. Priznáva, že po pozornosti nikdy netúžila a médiá z nej urobili ženu túžiacu po majetku a sláve. Ten mala získať práve „vďaka“ svojim deťom. Súdiac podľa jej účtu na Instagrame možno konštatovať, že život „obyčajnej“ ženy a milujúcej matky jej naozaj pristane.

What Happened to the Octuplets of Nadya Suleman? 2018 Pictures and Update!~ Body Bizarre!

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -