Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mariah Carey ide karta. Podaril sa jej ďalší husársky kúsok

december 28, 2018 - 12:00
V prípade speváčky Mariah Carey je niekoľko vecí istých. A nie za všetkými treba hľadať jej lásku, známeho tanečníka Bryana Tanaku.
Foto: 
Shutterstock

Presne on je, aspoň podľa speváčkinho okolia, ten pravý dôvod, prečo sa Mariah v ostatných mesiacoch na celý svet iba usmieva. Niekdajšia popová diva popri o trinásť rokov mladšiemu milencovi výrazne omladla, zažehnala spory s bývalým manželom, schudla desiatku kíl, v rámci tohtoročného turné precestovala spolu s deťmi a partnerom (Bryan tancuje v jej tíme) celý svet, je v centre pozornosti, opäť astronomicky zarába, teší sa zo svojich talentovaných dvojičiek a každoročne v období Vianoc na ňu intenzívne myslí azda celý svet.

Presne tomu nasvedčuje najnovší mega úspech, ktorý sa neoficiálnej kráľovnej výstrihov pred pár dňami podaril. Dvadsaťštyri rokov stará vianočná skladba All I Want for Christmas Is You  sa stále teší takej obrovskej popularite, že na Štedrý deň dosiahla nový rekord! Pieseň z roku 1994 počas pondelka zaznamenala na Spotify 10,8 milióna prehratí, čo je absolútne najviac, ako si táto služba doposiaľ za jeden deň pamätá.

mc.png

Foto: 
Instagram

Mariah Carey Pours Champagne All Over Bryan Tanaka | Mariah's World | E!

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -