Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny

január 09, 2019 - 18:00
Máte unavený výraz tváre či estetický problém? Skrývate svoj úsmev a bráni vám, aby ste naplno ukázali svoje JA? Chceli by ste mať dokonalú postavu bez nadbytočných kilogramov? Chcete vedieť, ako si nalíčiť tvár, aby vynikli vaše prednosti?
Foto: 
shutterstock.com

Tím profesionálov vám daruje novú šancu, aby ste sa cítili príjemne a zlepšili kvalitu svojho života.

Náš tím profesionálov

ZAUJAL vás náš projekt?

Neváhajte a zapojte sa do kompletnej premeny svojej vizáže s týždenníkom slovenka. Týždenník Slovenka v spolupráci so špičkovými odborníkmi súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny NU’CLINIC, s uznávanou klinikou stomatológie s SCHILL DENTAL CLINIC a efektívnou redukciou nadváhy VITADU, ponúkajú možnosť kompletnej estetickej premeny vašej vizáže, ktorú zavŕši značka populárnej kozmetiky Dermacol s profesionálnym vizážistom a akadémia imidžu FAME.SK.

Podmienky zapojenia sa do projektu:

Do výzvy sa môže zapojiť každá z vás. Napíšte nám svoje kontaktné údaje, nezabudnite uviesť svoj vek a zdravotný stav, pošlite nám svoju fotografiu a dôvod, prečo sa chcete do zmeny zapojiť a prečo by si tím profesionálov mal vybrať práve vás. Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov GDPR. Kontaktovať nás môžete listom na adrese: redakcia slovenka, Dr. Vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava alebo mailom na: [email protected]. Šťastie sa usmeje možno práve na vás.

- - Inzercia - -