Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mamička ukázala telo pár dní po pôrode. Kritikov umlčala jedinou vetou

január 31, 2019 - 12:00
Žiadna matka by nemala každú voľnú chvíľku venovať iba svojim deťom. V momente, keď žena zabudne na seba a svoje potreby, dostáva sa do začarovaného kruhu. Myslí si Austrálčanka Nicole Knightt.
Foto: 
Shutterstock

Nicole patrí k ženám, ktoré sa už doslova pár dní po pôrode pýšia dokonalou postavou. Dvojnásobná mamička nepopiera, že je to iba zásluhou cvičenia a sebadisciplíny. Cvičeniu sa veľmi intenzívne venovala aj pred otehotnením, športovať začala i krátko po pôrode. Ako tvrdí, svaly majú pamäť a rýchlo sa dokážu vrátiť do pôvodnej formy.

Niet divu, že pridávaním fotografií vyšportovanej figúry zmobilizovala ku komentárom množstvo žien, ktoré s jej tvrdeniami nesúhlasia a myslia si, že krásne telo povýšila nad starostlivosť o deti. Nicole Knightt však zdôraznila, že hýbať sa dá aj pri deťoch, no intenzívnejšie cvičí iba keď spia, prípadne trávia čas s otcom. Nezabudla podotknúť, že príspevkami rozhodne nemieni provokovať, ale skôr inšpirovať. Pretože: "Mať zdravú a spokojnú matku každému dieťaťu len prospeje. Cvičenie dokáže zázraky nielen s telom, ale i psychikou. Akonáhle sa začnete hýbať, budete sa cítiť skvele aj vy. To vám garantujem."

20.png

Foto: 
Instagram

Fotografie Nicole Knightt nájdete tu.

- - Inzercia - -