Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Česko-Slovenský ples sa blíži. Jana Pištejová oblečie i Miss Earth

február 05, 2019 - 08:00
Za jej nádhernými modelmi totiž ženy neváhajú cestovať stovky kilometrov. Výnimkou nie je ani Karolína Mališová.
Foto: 
Facebook

Prestížny vrchol plesovej sezóny, Česko-Slovenský ples 2019, je už za dverami. Tento rok sa bude konať v sobotu 16. februára v pražskom Obecnom dome. Na červenom koberci tu každoročne žiaria desiatky slovenských i českých známych osobností. Medzi hosťami sa tento rok objaví tiež známa česká modelka a držiteľka titulu Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, ktorá si po róbu na prestížne podujatie pricestovala až na Slovensko!

Pre Karolínu Mališovú bude tento rok na Česko-Slovenskom plese premiérovým. Aj z tohto dôvodu si dala na výbere plesovej róby mimoriadne záležať. Rozhodla sa nič nenechať na náhodu a kontaktovala jednu z najuznávanejších slovenských návrhárov, Janu Pištejovú. Karolína tvrdí: „Veľmi sa mi páči štýl šiat Jany Pištejovej. Presne niečo také som si predstavovala. Nabrala som teda odvahu a napísala jej. Ani som nedúfala, že mi odpíše, že môžem prísť k nej na Slovensko a vybrať si spomedzi jej modelov. Viem totiž, že je veľmi zaneprázdnená,“ prezrádza, ako vznikla jej úplne prvá spolupráca s obľúbenou slovenskou návrhárkou a zároveň dodáva: „Určite by som si našla peknú róbu aj u českých návrhárov, ale šaty od Jany Pištejovej mi rozhodne stáli za tento výlet.“

Karolína pricestovala z Čiech do Bratislavy v závere januára. V dielni Jany Pištejovej si vyskúšala hneď niekoľko rób, až si z nich napokon vybrala tú správnu. „Nestáva sa to často, no občas mi pricestujú zákazníčky z Čiech. Takže Karolína nie je prvá. Samozrejme, vážim si, že za mojimi šatami sú ľudia ochotní cestovať. Je to pekné ocenenie mojej práce,“ dodala Jana Pištejová počas Karolíninej návštevy.

Ako to počas skúšky šiat vyzeralo môžete vidieť prostredníctvom fotoreportu:

Info o vstupenkách na Česko-Slovenský ples na webe https://ceskoslovenskyples.cz/ v sekcii Vstupenky.

- - Inzercia - -