Dnes je utorok, 04.august 2020, meniny má: Dominika, Dominik
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vrstvenie ako základ obliekania počas premenlivých dní

február 15, 2019 - 08:00
Počasie je v týchto dňoch pomerne chladné a nestále. Je čas siahnuť po teplejších kúskoch, ktoré možno štýlovo vrstviť a ako bonus ešte aj príjemne zahrejú.

Hrejivé svetre

Hrubšie svetre a kardigány bývajú perfektnou voľbou pre sychravejšie dni. Ľahko s nimi nahradíte aj samotný kabát, no veľmi štýlovo ich dokážete aj vrstviť. Sú maximálne pohodlné, krásne zahrejú a navyše sa dajú perfektne skombinovať s opaskom. Iným variantom zimného kabáta  je úpletová či kožušinová vesta prehodená cez ľahšiu koženú bundičku. Rozhodne odporúčame vyskúšať!

Úpletové šaty

Počas chladných dní vyhľadávame predovšetkým hrejivé materiály. Úpletové šaty, jedna z top volieb tejto sezóny, sú na nosenie počas zimných dní skvelou voľbou. Oceníte ich aj ako elegantný kúsok vhodný do práce. Šaty vás nielen zahrejú, no dodajú vám ten správny šmrnc. Sú štýlové a ešte aj praktické. Teplejší materiál vám zabezpečí príjemný pocit tepla počas chladnejších dní a ľahko ich skombinujete napríklad s pančuškami a vysokými čižmami, či dokonca teniskami.

Vrstvenie

Základom pre premenlivé, respektíve prechodné počasie je vrstvenie. To znamená nosenie viacerých tenších aj hrubších kúskov spolu. Takýto spôsob kombinovania oblečenia zabezpečí, že vás zmeny počasia neprekvapia. Pri ochladení jednoducho jednu vrtsvu pridáte, pri oteplení zase zhodíte. Vrstviť môžete nielen rôzne materiály, ale tiež dĺžky, prípadne strihy.

Galéria: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, Kara, pinterest.com

- - Inzercia - -