Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Carmel Paradise na skúške šiat na prestížny Česko-Slovenský ples: Vieme, v akej róbe zažiari!

február 14, 2019 - 07:00
Prestížny vrchol plesovej sezóny, Česko-Slovenský ples 2019, je už za dverami. Uskutoční sa túto sobotu 16. februára v pražskom Obecnom dome. Na červenom koberci každoročne žiaria desiatky slovenských i českých známych osobností. Medzi hosťami sa tento rok objaví tiež slovenská speváčka Carmel Paradise, mladšia zo sestier Buckingham.
Foto: 

Zatiaľ čo vlani Carmel pricestovala na Česko-Slovenský ples do Prahy so sestrou Celeste, tento rok dostala od organizátorov samostatné pozvanie. Ako garde si so sebou privedie kamarátku.

Tento týždeň absolvovala skúšku plesovej róby. Vyskúšala si viacero modelov a rozhodla sa pre šaty z dielne mladej krvi slovenskej návrhárskej scény, a zároveň víťazky projektu Nová tvár módnej scény 2017, Zariny Šimkovič. Tá istá módna návrhárka obliekla mladú speváčku pred pár dňami do krásnej červenej róby na galavečer Krištáľové krídlo.

Boli sme zvedaví, ako Zarina vníma ich opakované stretnutia, a veru nešetrila chválou: "Carmel je veľmi milá a príjemná osoba. Presne tak, ako aj jej staršia sestra Celeste. Navyše, má naozaj ukážkovú postavu, preto som nemala najmenší problém nájsť šaty presne pre ňu, ktoré navyše podčiarkujú jej sympatickú povahu. Veľmi si vážim našu spoluprácu a som presvedčená, že na Česko-Slovenskom plese v Prahe bude vyčnievať z davu.

Jasný výber

Definitívna voľba šiat bola pomerne jednoduchá. Carmel má totiž krásnu postavu, ktorú treba patrične vystaviť na obdiv. A práve to pri finálnom výbere zavážilo. "Aj preto som pre ňu zvolila priliehavú čiernu róbu z mojej najnovšej plesovej kolekcie. Šaty so živôtikom zdobeným perím, v kontrastnej bielej farbe a úzkou sukňou s dlhou vlečkou alá morská panna perfektne ukážu postavu, ktorú by Carmel mohli závidieť aj mnohé modelky," prezradila trošku viac o plesovej róbe Zarina Šimkovič.

Ako to Carmel Paradise na prestížnej udalosti pristalo, si budete môcť pozrieť aj na Ženskom webe. :-)

Carmel na Krištáľovom krídle žiarila:

Carmel si vyskúšala i tieto modely:

Návrhárka Zarina Šimkovič:

- - Inzercia - -