Dnes je štvrtok, 22.október 2020, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Žartík Justina Biebera terčom kritiky. Oprávnene?

apríl 03, 2019 - 14:00
Spevák Justin Bieber (25) sa rozhodol obrátiť pretrvávajúce klebety o tehotenstve svojej manželky na prvoaprílový žartík. Reakcie fanúšikov ho však nemilo prekvapili.

V pondelok 1.4. bol rozhodne najdiskutovanejšou celebritou na internete kanadský spevák Justin Bieber. Na Instagrame uverejnil fotografiu z ultrazvuku, ktorá mala potvrdiť dohady o tehotenstve jeho slávnej manželky. Nasledovala lavína blahoželaní, čo Justina samozrejme nenechalo chladným a fanúšikom so smiechom prezradil, že šlo iba o fór. Jeho slová potvrdila i partnerka Hailey Baldwin Bieber, ktorá fotografiu okomentovala veľmi príznačne: „Fakt vtipné!“

Zmätení sledovatelia na známej sociálnej sieti mu ale nevinný pokus o žart nedarovali a slávneho speváka prinútili sa zaň ospravedlniť. Príspevky typu „Ako žene, ktorej sa nedarí otehotnieť, mi to príde ponižujúce. Ukazuješ, aký si nevyzretý. Dúfam, že sa za taký nechutný príspevok ospravedlníš," prípadne: "Tehotenstvo nie je sranda! Existuje veľa žien, ktoré prišli o svoje deti. Iné ich mať nemôžu a ty si z toho robíš srandu," Justina otrávili natoľko, že sa rozhodol zakončiť debatu vyjadrením: „Vždy sa nájdu ľudia, ktorých niečo podobné urazí. Niekto skrátka nedokáže pochopiť vtipy. Ja som srandista a toto bol apríl! Nechcel som byť zlý a necitlivý k ľuďom, ktorí nemôžu mať deti. Ale aj tak sa ospravedlňujem, všetkým, ktorí sa cítia urazení, a beriem za to zodpovednosť."

Justinov príspevok o tehotnej manželke nájdete TU.

Spevákov veľký hit Let Me Love You sa stále teší veľkej obľube:

Dj Snake - Let Me Love You ft Justin Bieber

- - Inzercia - -