Dnes je nedeľa, 13.jún 2021, meniny má: Anton
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 13. apríla do 20. apríla 2019

apríl 11, 2019 - 06:25
Čaká nás pomerne náročný pracovný týždeň, ktorý sa skomplikuje mnohými zmätočnými navzájom si odporujúcimi informáciami.
Foto: 
pixabay

Viac pokoja pocítia len narodení v zimných znameniach zverokruhu – Kozorožci, Vodnári a Ryby. Zvlášť napäté chvíle prežijú Panny a Váhy.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Ovládajte emócie, v opačnom prípade vám hrozí konflikt so starším členom rodiny, ktorý by mohol byť v konečnom dôsledku veľmi nepríjemný. Uvedomte si, že slovo môže byť veľmi silná zbraň.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Máte pred sebou dlhšiu pracovnú cestu, ktorá by vás mohla výrazne posunúť na kariérnom rebríčku. Dobre si rozmyslite, koho si so sebou zoberiete, lebo nekompetentný kolega môže narušiť vaše plány.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Apríl vám ponúka veľmi príjemné dni, ktoré môžete využiť podľa vlastného uváženia. Popri svetských radovánkach nezanedbávajte ani duševný rozvoj a naučte sa rozlišovať skutočnosť od ilúzií.

Rak 22. 6. – 22. 7.

V týchto dňoch bude pre vás zložité presadiť sa, najmä ak sa poddáte citovej nestálosti a náladovosti. Naučte sa robiť aj nepríjemné veci zodpovedne a neznepríjemňujte si ich vnútorným odporom.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Uvoľnite sa a urobte pre seba niečo, čo inokedy nerobíte. Uvidíte ako skvelo sa budete cítiť. Naberiete novú silu a dobre vás to naladí. Aj povinnosti, ktorým ste sa vyhýbali, vám pôjdu od ruky.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Máte množstvo energie, ktorá vás provokuje robiť aj nebezpečné veci. Pribrzdite trochu vo svojej túžbe po adrenalínovom nebezpečenstve a radšej ju presmerujte do užitočnejších oblastí.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Máte šancu vyriešiť resty a uzavrieť, čo vás trápilo. Priatelia vás pozvú na oslavu. Neodmietnite a zoberte so sebou aj partnera. Dobre sa zabavíte.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Je možné, že pocítite trochu napätia. Ale nenechajte sa znervózniť problémami, ktoré možno ani neexistujú. Máte tendenciu robiť z komára somára, ale tým si len zbytočne škodíte.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Dávajte si pozor na falošnú osobu, ktorá sa pohybuje vo vašej tesnej blízkosti. Tvári sa síce veľmi priateľsky, ale za jej prívetivou maskou sa skrýva veľmi nebezpečný rival.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Sršíte originálnymi a smelými nápadmi, no zatiaľ s nimi nechoďte na verejnosť a nechajte si ich len pre seba. Čoskoro sa vám naskytne jedinečná šanca uplatniť ich a mať z nich maximálny prospech.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Skúste prehliadnuť menšiu chybu, ktorej sa dopustí kolega a nezasypte ho ironickými poznámkami. Načo si zbytočne vyrábať nepriateľov v konkurenčnom prostredí? Môže sa vám to vypomstiť.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nepodliehajte pocitu beznádeje a bezmocnosti. Práve teraz sa veci a udalosti vôkol vás dávajú do pohybu a všetko sa vyrieši k vašej spokojnosti.

Spevák bez hviezdnych manierov

Peter Cmorik - 22. marec 1980

Do povedomia sa zapísal ako „superstar“, ale aj ako starostlivý otec dvojičiek Števka a Peťka. Peter Cmorik v každej životnej etape zostáva predovšetkým nesmierne talentovaný spevák bez hviezdnych manierov. A táto vlastnosť mu len pridáva na popularite. Za úspech vďačí nielen talentu, ale aj pracovitosti a cieľavedomosti. Vlastnostiam typickým pre ľudí narodených v ohnivom znamení Barana. Rodák z Rimavskej Soboty prežil detstvo vo Veľkom Krtíši, absolvoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, pedagogický smer, no za katedrou stál len šesť rokov. Potom prišli spevácke úspechy a on sa stal stálicou našej pop music. Na svoje konto si pripísal víťazstvá v ankete Zlatý slávik, zahral si v muzikáli Traja mušketieri a bol nominovaný na cenu OTO.

- - Inzercia - -