Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozídená Katie Holmes? Omyl! Takto žiari po boku partnera

apríl 11, 2019 - 10:50
Vzťah s Tomom Cruisom bol pre ňu zaťažkávajúcou skúškou. Na druhej strane, Katie Holmes (40) si môže spokojne povedať, že horší partner ju už zrejme nečaká.

Mnohí ľudia ešte aj dnes obdivujú Holmesovej trpezlivosť a tolerantné správanie. Je predsa verejným tajomstvom, akým tortúram krásna brunetka čelila počas vzťahu s Tomom Cruisom, a to najmä pre jeho členstvo v scientologickej cirkvi. Po rokoch priznala: „Pripadala som si, ako by ma Tom odsunul niekam do úzadia a dával mi to najavo. Na môj názor sa nepýtal. Keď to začalo byť na dennom poriadku, vedela som, že nastal čas ísť vlastnou cestou.“

Od tohto momentu je na zverejňovanie informácií zo svojho súkromia veľmi háklivá. Azda preto vyšiel jej vzťah s hercom Jamie Foxxom najavo až po rokoch. No mnohých ľudí zaskočilo hercovo februárové vyjadrenie, keď v rámci jedného z rozhovorov prezradil, že nemá priateľku. Okamžite sa vynorili špekulácie, že Katie pustil k vode. Podľa najnovších informácií je ale vo vzťahu prominentnej dvojice všetko v poriadku. Boli vôbec rozídení?

Ťažko povedať. Paparazzi ich pred pár dňami prichytili na romantickej prechádzke v Los Angeles spolu s Jamieho dcérou Connie Kline. Zaľúbenci sa očividne dobre zabávali a Katie žiarila po boku partnera spôsobom, ktorý napovedá, že herci prežívajú skutočnú lásku.

Vzťah s bývalým manželom je v súčasnosti na bode mrazu:

Jamie Foxx, životná láska obľúbenej herečky:

Pred pár dňami boli zaľúbenci videní v Los Angeles:

Jamie Foxx & Katie Holmes Seen Together On Ice Cream Date After Breakup Rumors Swirl

- - Inzercia - -