Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Telo je váš sluha a nie váš pán

máj 23, 2019 - 13:30
Milé dámy, som veľmi rada, že sa odteraz budeme pravidelne stretávať na ženskom webe, kde sa budem snažiť odovzdať vám svoje bohaté skúsenosti v oblasti zdravého životného štýlu a telesnej rovnováhy.
Foto: 

Chcem vám dať do pozornosti niečo , čo je momentálne číslo 1 na trhu:

Dajte zbohom trápeniu z nedostatku kolagénu, ktorým Vaše telo trpí každú sekundu.

Kolagén je prírodnou súčasťou pokožky a tvorí jej až 70%.Pravidelným užívaním sa dosahujú nasledujúce účinky:

Pomáha udržať elasticitu pokožky, posilňuje imunitný systém, odstraňuje existujúce vrásky a strie a spomaľuje starnutie. Posilňuje nechty a vlasy. Ochraňuje kosti od poškodenia. Vyživuje chrupavky a kĺby.

Lieči celulitídu. Regeneruje tkanivo. Zastavuje  proces starnutia, redukuje kŕče, problémy so žilami a bolesti kĺbov, napráva imunitný systém a kožné problémy ako je celulitída, psoriáza či ekzém.

Kolagén pôsobí z vnútra aj na vonkajšie časti tela.

 

Telo má schopnosť vytvárať vlastný kolagén len do 25 rokov a najlepšie využije kolagén v tekutej forme, ktorú moderná doba ponúka a ja idem s dobou tiež--

Keďže uznávam nie len kvalitu ale aj prírodnú formu bez chémie, vytvorila som vlastný GOLDEN COLLAGEN. Je vyrobený na Slovensku a je novinkou na trhu, ktorý je obohatený o kyselinu hyalurónovú (má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť a v medicíne sa využíva na zmiernenie artritídy,  únavového syndrómu a poškodenia kĺbov. V kozmetike sa používa na zníženie výskytu vrások, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné) vitamín C ( najúčinnejší antioxidant a posilňovač imunity) a jedinečné prírodné sladidlo Stévia z ktorého sa nepriberá. Prírodná pomarančová príchuť dodáva nápoju  lahodnosť. Neobsahuje cukor ani umelé  sladidlá ani konzervačné a iné škodlivé látky. Osobne mi pomohol vyriešiť bolesti šliach a ramena a konečne mi prestali praskať kolená--

Viac na www.zora.sk

Nezabudnite na cvičenie: Telo je váš sluha a nie váš pán - Brucho

- - Inzercia - -