Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny: Miška bude krajšia aj vďaka estetickej medicíne

marec 29, 2019 - 11:05
Do projektu Nebojte sa zmeny sa prihlásila aj dvadsaťpäťročná Michaela Fábryová. Jej vzhľad a prípadné nedokonalosti pleti, či postavy jej bude pomáhať zvládnuť aj primárka zo Súkromnej kliniky dermatológie estetickej a plastickej medicíny a plastickej chirurgie NU´ CLINIC MUDr. Jana Chudíková.
Foto: 

Nebojte sa zmeny

Michaela Fábryová sa zapojila do projektu Nebojte sa zmeny. Chce zapracovať na svojej postave a schudnúť približne 14 kilogramov. Odborníci budú takisto riešiť aj jej chrup, aby mohla mať opäť krásny a žiarivý úsmev. Súčasťou Miškinej premeny je aj návšteva Súkromnej kliniky dermatológie estetickej medicíny a plastickej chirurgie NU´ CLINIC. Michaela sa stretla s pani primárkou MUDr. Janou Chudíkovou, s ktorou si povedali prípadné zmeny. Tie sa však udejú potom ako sa mladej žene podarí schudnúť a bude mať vylepšené zuby. „Čo sa týka môjho vzhľadu, trápi ma predovšetkým suchá pleť a permanentne suché pery. Bojím sa aj toho, čo sa udeje potom ako výraznejšie schudnem. Obávam sa trošku nepekne ovisnutej kože na brušku,“ netajila svoje obavy dvojnásobná mamina. Pani primárka MUDr. Jana Chudíková však Miške vysvetlila všetky postupy, ktoré jej môžu pomôcť k vysnívanej postave a ku kráse. „Mám aj strie na brušku a na stehnách, trápi ma navyše aj celulitída. Chcela by som mať peknú a hladkú kožu na tele,“ prezradila Michaela. Problémy jej robia aj vlasy, ktoré jej pomerne často vypadávajú. „Túžim po hustejších a zdravších vlasoch, ktoré by boli pevné a zdravé. V poslednom čase mi naozaj veľmi vypadávajú,“ netajila svoje obavy Miška. Všetky jej problémy sú však v NU´ CLINIC riešiteľné a pani primárka Jana Chudíková jej ponúkla možnosti, ktorými by sa jej problémy vyriešili. Skúsená dermatologička s dvadsaťpäťročnou praxou sa postará o to, aby Miškina tvár pôsobila sviežo a prirodzene. Tým, že je dvojnásobná mamička prirodzene pekná a sympatická veľké zákroky potrebovať nebude.

NU´CLINIC

Alfou a omegou špecializovanej kliniky je profesionálny prístup odborníkov, pod vedením primárky MUDr. Jany Chudíkovej. V NU´CLINIC vás nesklamú, pretože na riešenie vášho problému vám ponúknu najmodernejšie technológie, unikátne a bezkonkurenčné metódy, ktoré nikde inde na slovensku nenájdete. Snívate o krajších tvaroch, pevnejších viečkach, o bezbolestnom omladení alebo by ste uvítali štíhle nohy bez celulitídy? V portfóliu NU´CLINIC okrem revolučného LaseMD na omladenie a pigmentáciu, môžete vyskúšať TightSculpting na celulitídu, SmoothEye na spevnenie očného okolia ale aj laserovú liečbu akné, odstraňovanie vrások a jaziev, ošetrenie plesní na nechtoch, laserovú liposukciu, omladenie intímnych partií či liečbu stresovej inkontinencie moču. Prihláste sa aj vy do projektu Nebojte sa zmeny a váš život bude potom krajší a kvalitnejší. 

- - Inzercia - -