Dnes je pondelok, 08.marec 2021, meniny má: Alan, Alana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

NEBOJTE SA ZMENY: Michaela bude mať krásny a žiarivý úsmev

máj 17, 2019 - 13:15
Chce byť krásna, štíhla a naplno sa usmievať. Dvadsaťpäťročná mamička Michaela Fábryová sa rozhodla výrazne zmeniť svoj vzhľad a prihlásila sa do NEBOJTE SA ZMENY. Dokonca sa zbavila aj strachu zo zubárov. Vďaka Schill Dental Clinic bude mať už onedlho nádherný úsmev.
Foto: 

Nebola so sebou spokojná! Trápila ju nadváha, ale aj problematický chrup a zuby. Dvojnásobná mamička Michaela Fábryová sa rozhodla prihlásiť do NEBOJTE SA ZMENY. V jej premene jej pomáha viacero odborníkov. Chudla s pomocou Ing. Oľgy Grozdaničovej z Vitadu. Vďaka špeciálnemu výživovému programu schudla neuveriteľných desať kilogramov. Väčším problémom ako nadváha bol však jej problematický chrup a pokazené zuby. V tomto smere Miške pomohol primár špičkovej zubnej kliniky Schill Dental Clinic, MUDr. Alexander Schill. „Miškine zuby neboli v dobrom stave. Museli sme absolvovať dentálnu hygienu, opravu kazov, trhanie zubov, ale aj vloženie nových implantátov. Už čoskoro bude mať naša pacientka perfektný úsmev,“ tvrdí primár MUDr. Alexander Schill.

Foto: Ramon Leško

Michaela Fábryová mala spočiatku zo zubárov strach, na modernej klinike sa po absolvovaní viacerých zákrokov jej obavy rozplynuli. „Pôvodne som sa neuveriteľne bála zubárov. V minulosti som mala zlé skúsenosti a mala som veľký strach. Dnes viem, že sa všetky zákroky dajú zvládnuť a môžu byť bezbolestivé. Chcem mať nádherný úsmev, byť vzorom pre svoje deti a navyše sa chcem cítiť krásne a príťažlivo,“ prezradila nám Miška. Schill Dental Clinic Miške zabezpečil množstvo zákrokov, no ponúkol jej aj profesionalitu a ľudský prístup. Vďaka tomu sa mladá žena zbavila všetkých obáv a strachov. Už onedlho sa bude môcť slobodne a radostne usmievať. Nové a zdravé zuby jej robia nesmiernu radosť. Ak bude jej chrup hotový, tak ju ešte čaká návšteva NU´ CLINIC, kde bude riešiť menšie korektúry tváre. Súčasťou NEBOJTE SA ZMENY je aj konzultácia s odborníkmi z oblasti krásy a módy. Mišku čaká návšteva kozmetickej spoločnosti Dermacol, kde jej odborníci poradia ako sa správne líčiť, ale aj módnej akadémie Fame.sk, kde jej poradia s obliekaním, stylingom a dokonalým módnym štýlom. Mladá mamička sa už nevie dočkať absolútnej zmeny imidžu. „Som veľmi šťastná, že som sa prihlásila do NEBOJTE SA ZMENY. Mám väčšie sebavedomie a cítim sa oveľa lepšie. Môj život sa mení k lepšiemu a moja zmena vizáže sa veľmi páči aj môjmu partnerovi.“

- - Inzercia - -