Dnes je pondelok, 12.apríl 2021, meniny má: Estera
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny: Michaela neuveriteľne schudla

apríl 22, 2019 - 13:31
Túžila po zmene vizáže, po novom vzhľade a vyššom sebavedomí. Trápila ju aj nadváha a neforemnejšia postava. Dvadsaťpäťročná dvojnásobná mamička Michaela Fábryová schudla vďaka odborníčke Ing. Oľge Grozdaničovej z Vitadu neuveriteľných 12 kilogramov. Dnes je krásna a štíhla. Prihlásiť sa do Nebojte sa zmeny odporúča každému.
Foto: 

Nepáčila sa sama sebe a pohľad do zrkadla ju bolel. Michaela Fábryová je mladá mamička, ktorá nebola so svojím vzhľadom vôbec spokojná. Trápil ju problematický chrup, ktorý vyriešili odborníci v Schill Dental Clinic. Korekciu hornej pery a nosovo- ústnych vrások jej pomohla upraviť primárka MUDr. Jana Chudíková z NU´Clinic. Veľkým problémom, ktorý ju však trápil bola práve nadváha. Michaela po dvoch deťoch pribrala a vážila 73 kilogramov. „Necítila som sa príťažlivá, moja hmotnosť bola jedným z mojich komplexov. Prekážala mi nesúmerná postava a najmä zbytočný tuk, ktorý ma robil staršou,“ tvrdí mladá žena. Vďaka špeciálnemu výživovému programu Vitadu sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 12 kilogramov. Dnes jej hmotnosť dosiahla 61 kilogramov a Miška nadobudla potrebné ženské sebavedomie. „Som rada, že som sa rozhodla prihlásiť do Nebojte sa zmeny. Chudnutie bola pre mňa spočiatku náročné, lebo som obľubovala jedlo, milovala sladké a niektoré nezdravé potraviny. Po troch dňoch som si však na výživový program Vitadu zvykla. Nemôžem si ho vynachváliť. Páči sa mi moja nová postava. Cítim sa atraktívne, žensky a sexi,“ prezradila nám Michaela. S výsledkami, ktoré dosiahla je spokojná aj Ing. Oľga Grozdaničová z Vitadu. „Miška je mladá žena. Náš stravovací program sme nastavili tak, aby stratila len telesný tuk a nie svalovinu. Pri našom programe redukcia hmotnosti Vitadu dosahujeme výborné výsledky pri znižovaní krvného tlaku, pri znižovaní hladiny cholesterolu, či pri cukrovke II. typu. Dôležité je, aby si Michaela hmotnosť dokázala udržať. Poradím jej ako zmeniť stravovacie návyky vďaka, ktorým môže byť zdravá a štíhla,“ povedala odborníčka na výživu Ing. Oľga Grozdaničová z Vitadu.

Foto: Ivan Medveď

Keď sa podľa nej organizmus nastaví pod dozorom nutričného špecialistu, výsledkom môže byť zdravé chudnutie z tukového tkaniva prospešné zdraviu i kráse. „Klienti po ukončení programu musia vymeniť celý šatník. Ich veľkosti oblečenia sa zmení o niekoľko konfekčných čísel. Každá žena pozná ten pocit, keď jej v obchode sadnú všetky modely. Klientky Vitadu takéto pocity zažívajú,“ tvrdí Ing. Oľga Grozdaničová. Odborníčka tvrdí, že každá žena môže byť vitálna, štíhla a fit. Dôležité je len vhodne nastaviť správny spôsob stravovania. Nadšená je aj Michaela Fábryová. „Cítim sa ako iná žena. Budem musieť vymeniť šatník. Novú postavu si užívam a pozitívne reaguje aj moje okolie. Prihlásiť sa do Nebojte sa zmeny mi rozhodne zmenilo život.“ Mladú ženu ešte čaká konzultácia s odborníkmi z Fame.sk, ktorí jej poradia so stylingom a vizážistami z Dermacolu, ktorí sa postarajú o jej dokonalú vizáž.

- - Inzercia - -