Dnes je nedeľa, 13.jún 2021, meniny má: Anton
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny: Michaela je svojím novým vzhľadom nadšená

máj 31, 2019 - 13:55
Dvadsaťpäťročná Michaela Fábryová sa pred dvomi mesiacmi prihlásila do Nebojte sa zmeny. Trápili ju nedokonalé zuby, nadváha, ale aj unavenejší výraz tváre. V Schill Dental Clinic sa postarali o jej dokonalý úsmev, V Nu´Clinic zase o jej krajšie pery i vrásky a vďaka výživovému programu Vitadu schudla neuveriteľných trinásť kilogramov. Čerešničkou na torte už bola zmenu imidžu, ktorú podstúpila vďaka módnej akadémií Fame.sk a odborníkom zo značky Dermacol.
Foto: 

Michaela prešla vďaka Nebojte sa zmeny výraznou zmenou imidžu. Opeknela, schudla a má väčšiu sebadôveru. Odborníci z oblasti krásy sa postarali o jej zdravšie vlasy, nádherný mejkap a nový styling. „Pomáhame ženám s ich sebavedomím. V našej módnej akadémií dokážeme dámam poradiť, ktorý typ mejkapu, či stylingu sa im hodí. Verím, že aj Miška sa cíti po našej návšteve krajšie a výnimočnejšie. Je to mladá žena, ktorá je prirodzene pekná. Stačilo len jemne podtrhnúť jej krásu. Vďaka nášmu kaderníkovi Borisovi a stylistke Katke sme z nej vyčarovali šarmantnú mladú ženu,“ myslí si manažérka Ivana Mészáros z Fame.sk

Nový účes

Dvojnásobná mamička Michaela túžila po krásnych a zdravých vlasoch. Chcela si však zachovať blond farbu, hoci jej vlasy boli častým farbením značne zničené. O vlasový styling sa postaral mladý a talentovaný kaderník Boris Cory, ktorý spolupracuje s módnou akadémiou Fame.sk. „Miška má peknú tvár a hodí sa jej takmer každý strih vlasov. Končeky sme museli skrátiť, aby strih pôsobil hustejšie. Zvolil som postupný strih a jemné vlny. Použil som ľadový odtieň blond farby značky Lakmé, ktorý našej adeptke veľmi pristane. Som rád, že je s výsledkom spokojná,“ povedal vlasový stylista Boris Cory z akadémie Fame.sk. . Mladá žena bola s výsledkom neskutočne nadšená. „Cítim sa oveľa lepšie aj vďaka novému účesu. Mám rada blond farbu a myslím si, že sme môj pôvodný účes pekne oživili. Mám pocit, že mám konečne v živote vyššie sebavedomie. Cítim sa krásne a žensky,“ netajila svoje nadšenie Michaela.

Foto: Ivan Medveď

Dokonalý mejkap

Dvojnásobná mamička má pekné črty tváre a výrazné modré oči. Jej premena pokračovala pod dohľadom uznávaného vizážistu Tomáša Vida z kozmetickej firmy Dermacol. „Snažil som sa Mišku nalíčiť výrazne,pretože si to môže dovoliť. Počas líčenia som pod oči aplikoval chladivú gélovú masku s kyselinou hyalúronovou, ktorá krásne regeneruje očné okolie a redukuje prípadné opuchy. Do vnútorného kútika oka som aplikoval svetlý tieň, vonkajší som som zvýraznil čokoládovou hnedou. Na spodnú aj hornú líniu oka som použil čiernu ceruzku kombinované so zlatou linkou, ktorá krásne rozžiari oko. Na mihalnice som naniesol objemovú riasenku Magnum. Pery som nalíčil rúžom v staroružovom odtieni,“ prezradil Tomáš Vida zo značky Dermacol. Michaela bola profesionálnym líčením príjemne prekvapená. „Cítim sa žensky a sexi. Sama používam len základné líčenie, teda špirálu a lesk. Je zo mňa iná žena. Som za túto šancu nesmierne vďačná, ba až dojatá. Netušila som, že môžem vyzerať až takto krásne,“ hovorí sympatická blondínka.

Foto: Ivan Medveď

Sviežy styling

Foto: Ivan Medveď

Foto: Ivan Medveď

Posledným krokom k Miškinmu dokonalému vzhľadu bola spolupráca so stylistkou Katkou Reckou, ktorá takisto spolupracuje s módnou akadémiou Fame.sk. a je jej dvojnásobnou absolventkou „Michaele sa hodí takmer všetko. Má krásne nohy, ktoré by mala častejšie ukazovať. Zvolili sme svieže, ale aj elegantné outfity, ktoré sa mladej žene hodia. Môže si dovoliť aj neónové farby, ale aj neutrálne odtiene. Stačí len ukázať jej klady a všetko vhodne skombinovať,“ myslí si stylistka Katarína Recká. „Bola to úžasná skúsenosť. Budem teraz musieť vymeniť celý šatník. Nebojte sa zmeny mi naozaj zmenilo život. Nikdy v živote som sa necítila takto dobre. Ďakujem všetkým odborníkom, ktorý sa postarali o zmenu mojej vizáže, ale aj spoločnosti Star production, že si ma vybrali. Všetci ste zmenili môj život k lepšiemu,“ netajila svoje nadšenie Michaela Fábryová. 

Foto: Ivan Medveď

- - Inzercia - -