Dnes je sobota, 08.august 2020, meniny má: Oskar
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 20. 6. do 27. 6. 2019

jún 18, 2019 - 13:17
Mesiac je v znamení Raka - Čaká nás trochu spomalený týždeň a nervóznejší budú pomaly strácať trpezlivosť s tým, že sa veci nevyvíjajú tak rýchlo, ako by si predstavovali. Nepodliehajte však hnevu a netlačte na pílu. Hviezdy najlepšie vedia, ktoré veci treba urýchliť a ktoré vyžadujú čas, kým dospejú do prirodzeného riešenia.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Pozor na nezvyčajné situácie a na vaše nečakané, prchké reakcie. Niečo vás donúti k aktivitám, ktoré by ste si mali lepšie premyslieť. Nedajte sa zatlačiť tam, kde neplánujete. Citový nátlak by nebol v konečnom dôsledku pre nikoho dobrý.

 

Býk 20. 4. – 20. 5.

Dajte si pozor na citové vydieranie, ktoré môžu niektorí na vás skúšať. Teraz by ste im nevedeli odolať, a preto by ste sa mohli zapliesť do problémov a vzťahov, ktoré by mohli vašu budúcnosť skomplikovať.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Nezaťažujte si hlavu zbytočným problémom, ktorý sa aj tak vyrieši bez vášho pričinenia. Len by ste si pokazili krásny týždeň, ktorý si pre vás pripravil veľmi príjemné prekvapenie.

 

Rak 22. 6. – 22. 7.

Nenechajte sa vyprovokovať malichernosťou vzdialeného príbuzného, ktorý sa bude snažiť nanútiť vám pocit viny za niečo, čo sa dávno vyriešilo. Snaží sa vás  manipulovať, aby dosiahol čosi vo svoj neoprávnený prospech.

 

Lev 23. 7. – 22. 8.

Budete sršať vitalitou a pozitívnou energiou, ktorú sa vám podarí preniesť aj na  okolie. Vďaka tomu sa vám podarí dokončiť pracovnú úlohu, s ktorou ste si už dlhé mesiace nevedeli poradiť.

 

Panna 23. 8. – 22. 8.

Nečakajte na zázrak. Vyhrňte si rukávy a pustite sa do realizácie nápadu, ktorý vo vás dlhší čas drieme. Verte intuícii, ktorá vám navráva, že sa určite nemýlite a táto zmena je pre vás nevyhnutná.

 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Budete podráždenejší, ak s vami váš partner bude zaobchádzať inak, než ste si predstavovali. Snažte sa ovládnuť. Aj iní ľudia vás môžu sklamať. Dajte im ešte šancu, každý má občas svoju slabú chvíľu. Prídu aj pekné dni.

 

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Je čas spomaliť, obzrieť sa späť a racionálne vyhodnotiť či energia, ktorú ste vložili do vzťahu, priniesla očakávaný efekt. Ak bude odpoveď váhavá, prípadne negatívna, mali by ste sa nad tým vážne zamyslieť.

 

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Nasledujúce obdobie sa bude prejavovať citovou rozporuplnosťou a nestálosťou vášho blízkeho okolia. Teraz nie je vhodný čas meniť zamestnanie, ale ani vzťahy. Budete však vyhľadávať priateľov, ktorí sú viac naklonení. 

 

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Je čas spomaliť, obzrieť sa späť a racionálne vyhodnotiť či energia, ktorú ste vložili do vzťahu, priniesla očakávaný efekt. Ak bude odpoveď váhavá, prípadne negatívna, mali by ste sa nad tým vážne zamyslieť.

 

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nečakané zmeny, prejavujúce sa akoukoľvek formou nechajte dozrieť. Nezamerajte sa na citovú manipuláciu, ani mágiu, aj keď vás to bude lákať. Zvlášť ženy môžu pociťovať silný emočný nátlak v dobrom, ale aj zlom.

 

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Ak je to trochu možné, zoberte si pár dní voľna a vyberte sa do prírody zrelaxovať telo aj dušu. Potrebujete získať kondíciu pred dôležitou udalosťou, ktorá vás čaká v blízkej budúcnosti a ktorej sa dosť obávate.

Má zlatý hlas

Karel Gott 14 júl 1939

Aj maestro Gott, táto stálica česko-slovenskej pop music, je narodená v znamení Raka. Rodák z Plzne a vyučený elektrikár určite ani v tých najsmelších snoch nedúfal, že ho môže čakať závratná kariéra, keď sa ako devätnásťročný mladík prihlásil do súťaže „Hľadáme nové talenty“. Vtedy odchádzal sklamaný. Porota jeho lyrický tenor odmietla ako prežitok, no u divákov zabodoval a čoskoro dostal šancu spievať v jednej pražskej kaviarni. Naplno ju využil. Už o pár rokov neskôr, v roku 1963 získal svojho prvého Zlatého slávika a cesta slávy sa pred ním predostrela doširoka a akoby bez konca. Trinásť rokov po tom, čo ho porotcovia označili ako neperspektívneho speváka, sa predalo viac ako milión jeho platní v celej Európe. Stal sa rekordérom, do dnešných dní predal 50 miliónov nosičov platní, vystupoval na koncertoch po celom svete a spieval po boku takých hudobných legiend, akými boli Frank Sinatra, Cher, Barbra Streisand, Sonny Bono či Diana Ross. Spevák, ktorý čoskoro oslávi 80, získal neuveriteľných 42 Zlatých slávikov!

 

 

 

 

 

- - Inzercia - -