Dnes je utorok, 29.september 2020, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 4. júla do 10. júla 2019

júl 01, 2019 - 12:57
Začalo sa obdobie dovoleniek, a to sa odrazí aj na náladách doma či na pracovisku. Budeme viac myslieť na relax a na svojich blízkych, s ktorými sa chystáme stráviť zaslúžený čas sladkého ničnerobenia. Určite to nebude strata času, práve naopak. V tomto, ako aj v nasledujúcich týždňoch ustúpia konflikty, zbavíme sa stresu a napätia, čo prospeje k spokojnosti nás všetkých.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Môžete sa uvoľniť a vydýchnuť si. To najťažšie už máte za sebou. V najbližších dňoch dostanete veľmi príjemnú správu, na ktorú ste už dlhšie čakali a ktorá vám vráti optimizmus a elán.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Dlhšia cesta, na ktorú sa chystáte, dopadne lepšie, ako ste očakávali. Okrem oddychu tu zažijete aj niečo nové a nečakané, čo vás bude inšpirovať k naštartovaniu svojej novej kariéry.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Najbližšie dni vám možno trochu skomplikuje choroba blízkeho príbuzného, ktorá vás dosť znepokojí. No nemusíte sa obávať najhoršieho. Situácia sa vyrieši bez veľkej straty, ale budete musieť čosi pre to obetovať.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Neverte každému, kto sa na vás usmieva a zahŕňa vás komplimentmi. Vo vašom okolí je falošný, neúprimný človek, ktorý čaká len na vašu slabšiu chvíľku, aby ju mohol využiť proti vám.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Prežívate veľmi pozitívne obdobie, ktoré by ste mali využiť aj na užitočné veci, nielen na oddych. Tento týždeň je mimoriadne vhodný na to, aby ste skoncovali so svojimi zlozvykmi. Vy už viete, s akými...

Panna 23. 8. – 22. 8.

Na povrch vyjdú nejaké utajované skutočnosti, ktoré vás veľmi rozrušia a zneistia. Neprepadávajte panike. Všetko sa napokon vyjasní a vy zo situácie môžete ešte aj čosi pre seba vyťažiť.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Niekto vás bude nútiť do niečoho, čo sa prieči vašim predstavám. Snažte sa dopracovať k prijateľnému kompromisu. Ak bezmyšlienkovite poslúchnete, problémom sa nevyhnete.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Svojou ignoranciou a nechuťou komunikovať so svojím okolím si najviac škodíte sám sebe. Koncom týždňa sa vám ozve osoba, ktorá bude mať pre vás dôležitú správu. Budete ľutovať, ak si nenájdete čas.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Skôr, než sa odhodláte k zásadnej zmene, doprajte si čas na rozmyslenie a ešte raz zvážte pre a proti. Ponuka, ktorá síce vyzerá lákavo, by mohla v sebe ukrývať vážnu utajenú nástrahu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Dávajte si pozor na peňaženku. Hrozia vám síce menšie, ale aj tak nepríjemné finančné straty, ktoré môžu ohroziť váš rozpočet. Nemusí ísť len o nedomyslené transakcie, ale aj o zlodejov či vreckárov.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Vaša paranoja a túžba mať všetko pod kontrolou sa môžu tento týždeň obrátiť proti vám. Ktosi, na kom vám naozaj záleží, už bude mať dosť vašich kontrolných telefonátov a preruší s vami všetky kontakty.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Niečo vás mimoriadne rozčúli a vy budete mať chuť skoncovať so všetkým, na čom ste tak dlho pracovali. Nekonajte unáhlene. Mohlo by sa vám stať, že zahodíte niečo, čo malo šancu na veľký úspech.

- - Inzercia - -