Dnes je pondelok, 14.jún 2021, meniny má: Vasil
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Nádherná Angelina Jolie: Kam zmizla jej povestná ženskosť?

júl 22, 2019 - 13:03
Štyridsaťštyriročná americká herečka Angelina Jolie bola dlho idolom mnohých žien a mužov. Bola zvodná, ženská a neskutočne príťažlivá. V posledných rokoch však jej vzhľad vzbudzuje veľké obavy. Krásna ikona sa doslova stráca pred očami a je extrémne štíhla. Môže za to nešťastná láska?
Foto: 

Femme fatale

angelina_jolie_01.jpg

Angelina Jolie - Femme fatale
Foto: 
Sita

Americká herečka Angelina Jolie patrí medzi najžiadanejšie ženy a herečky sveta. Pochádza z umeleckej rodiny. Jej otec Jon Voight je slávny hollywoodsky herec, matka Marcheline Bertrand bola známa modelka, ktorá v roku 2007 zomrela na rakovinu. Angelina mala s otcom dlhé roky veľmi problematický a komplikovaný vzťah. Nevedela mu odpustiť, že mamu podvádzal. Vzťah s otcom zrejme poznačil aj jej vzťahy s mužmi, ktorých bolo neúrekom. Angelina začínala ako modelka a postupne sa vypracovala na talentovanú herečku. Účinkovala aj v klipe skupiny Rolling Stones s názvom Anybody seen my baby. O pár rokov neskôr sa prevalilo, že zvodná Jolie pred rokmi zviedla aj frontmana skupiny Micka Jaggera. Plné pery, modré oči, príťažlivé krivky a dlhé tmavé vlasy. Angelina veľmi skoro pochopila, aká je pre mužov zvodná a neodolateľná. Po pár filmoch, v ktorých, mimochodom, predviedla skvelé herecké výkony, sa okamžite stala svetovým sexsymbolom. Postava bisexuálnej modelky vo filme Gia jej priniesla Zlatý glóbus. Vo filme Narušenie si zahrala po boku Wynony Ryder a za svoju vedľajšiu rolu získala Oskara. Popri veľkom úspechu vo filme prežívala naplno aj vzťahy.

Osudoví muži

Prvým manželom krásnej herečky sa stal jej kolega Jonny Lee Miller. Brali sa len v čiernych nohaviciach a v bielych tričkách, ktoré popísali menom svojej lásky vlastnou krvou. Jolie hovorila o svojom manželovi ako o serióznom mužovi a solídnom priateľovi. Rozviedli sa po štyroch rokoch manželstva v roku 2000. V ten istý rok hollywoodska diva spoznala ďalšieho osudového muža. Potetovaný Billy Bob Thornton bol v tom čase zasnúbený s herečkou Laurou Dern. Pre Angelinu bol oveľa starší búrlivák veľkou výzvou a svojej hereckej kolegyni ho doslova ukradla. Zobrali sa a ich vzťah bol poznačený rôznymi excesmi. Hovorili o intímnom živote a obaja nosili na krku prívesok s krvou svojho partnera. Ona túžila po deťoch, no Billy nie. V čase keď si herečka adoptovala prvé dieťa, sa rozviedli. Angelina však nebola príťažlivá len pre mužov. Roky sa hovorilo o jej údajnej bisexualite. Dokonca mala aj dlhoročnú milenku menom Jenny Shimizu. Dovtedy búrlivý život slávnej herečky sa výrazne zmenil, keď v roku 2005 stretla pri nakrúcaní filmu Mr. & Mrs. Smith ženatého Brada Pitta. Angelina neváhala rozbiť jeho manželstvo s Jennifer Aniston a ukradla manžela ďalšej hereckej kolegyni. S Pittom začala prežívať nádhernú lásku, osudovú príťažlivosť a naplnila sa aj jej túžba po rodine. Po troch adoptovaných deťoch sa im narodili tri vlastné ratolesti. Zobrali sa a mali spolu nádhernú a veľkú rodinu. Herečkin vzhľad začal vzbudzovať obavy v čase, keď s Pittom hrali vo filme Pri mori. Angelina bola stále nádherná, no extrémne vychudnutá. Film o manželskej kríze im bol zrejme blízky, oni sami ju začali krátko potom prežívať v reálnom živote. Tmavovláska nevedela manželovi odpustiť, že priveľmi často siaha po poháriku a nebráni sa ani fajčeniu marihuany. Túžila, aby bol Brad zodpovedný voči svojmu zdraviu a rodine. Aj idol žien však po rozpade vzťahu priznal svoje zlyhanie. Slávny pár, ktorý zvykli prezývať „Brangelina“, sa rozpadol.

Krásna, ale smutná

Talentovaná herečka, obdivuhodná režisérka, ale aj žena zapálená pre charitatívne projekty. Okrem toho sa naplno venuje materstvu. No pôsobí neuveriteľne smutne. Vzhľad Angeliny Jolie vzbudzuje v posledných rokoch obavy. Jej krivky sú preč, kostnaté ruky a chudé nohy nepôsobia zdravo. Herečka si zvyčajne skrýva útlu tvár za veľké okuliare. Veselý úsmev a zmyselnosť možno stratila starosťami, ale je očividné, že sa v súkromnom živote trápi. Pred pár rokmi podstúpila preventívnu operáciu, počas ktorej jej zobrali prsníky. Urobila tak z obavy, aby neskončila ako jej milovaná mamička, ktorá zomrela na rakovinu prsníkov. Predsa len, chce byť ešte dlho oporou svojim šiestim milovaným deťom.

angelina_jolie_02.jpg

Angelina Jolie
Foto: 
Sita

- - Inzercia - -