Dnes je pondelok, 23.november 2020, meniny má: Klement
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

| ukončené | Sútaž - Rozprávka o šťastnom konci

september 11, 2019 - 19:47
Kde bolo, tam bolo... Bolo raz jedno obrovské kamarátstvo, veľké ako rozprávkové kráľovstvo. Dokázalo hory prenášať, ale aj zlobu a choroby zdolávať.

Vyherca: 

Miroslav Bega, Bratislava

Hlavná hrdinka nášho príbehu Júlia sa vydáva spolu s neposedným kamarátom Martinom na dobrodružnú cestu, počas ktorej sa snaží pomôcť kamarátke Márii. Chcú nájsť šťastný koniec jej liečby, ale aj stratený šťastný koniec všetkých rozprávok. Zlé sily ho zakliali. A aká by to bola rozprávka bez šťastného konca? Pri skúškach so zlou kráľovnou Belladonou a jej ľstivým prisluhovačom Kolomanom im pomáha odvaha, hravosť a fantázia, dôvera, cit pre spravodlivosť a láska.

Našej rozprávke nechýba humor ani napätie, pohybová ladnosť až cirkusová akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. A kraľuje jej nádherná hudba! Lebo hudba v divadle prináša radosť a šťastie, ale dokáže aj zázračne liečiť. A to už stojí za to vidieť a zažiť na vlastnej koži, nemyslíte?


Zodpovedaj jednoduchú otázku a vyhraj dva lístky na prekrásnu inscenáciu Rozprávka o šťastnom konci, predstavenie 18.09.2019 o 18:00 v novej budove SND. Súťaž vyžrebujeme 15.09.2019. 

- - Inzercia - -