Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelá správa pre fanúšikov Céline Dion. Na jej koncert to budete mať na skok!

september 30, 2019 - 15:00
Päťdesiatjedenročná rodáčka z quebeckého Charlemagne vystúpi 21. mája v pražskej O2 Arene, 23. mája v Atlas Arene v poľskom meste Lodž a o dva dni neskôr v Tauron Arene v Krakove.

Siedmeho júna si ju môžu užiť jej priaznivci v László Papp Arene v Budapešti a 15. júna vo viedenskej Stadthalle. Dion sa v Európe predstaví napríklad aj v Holandsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku či v Spojenom kráľovstve, kam pricestuje v septembri.

Spolu s európskymi termínmi turné Dion tiež predstavila videoklip k singlu Imperfections. V čiernobielej novinke sa interpretka ukázala vo viacerých extravagantných módnych kúskoch. Speváčka vydá 15. novembra album Courage.

Držiteľka ocenenia za celoživotné dielo

Céline Marie Claudette Dion sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1980 a doteraz vydala 26 štúdioviek, 19 kompilácií a sedem živých nahrávok, pričom spieva v angličtine aj francúzštine. Jej zatiaľ posledným albumom je Encore un soir, ktorý vydala v auguste 2016. Na konte má hity ako My Heart Will Go On, The Power Of Love, Because You Loved Me, All By Myself, I'm Your Angel či A New Day Has Come. Získala viac ako dve stovky cien, vrátane piatich Grammy. V roku 2016 jej udelili Billboard Icon Award za celoživotné dielo.

Céline a jej veľký hit Drove All Night:

Céline Dion - I Drove All Night (Official Video)

- - Inzercia - -