Dnes je nedeľa, 23.január 2022, meniny má: Miloš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni v Prahe vo veľkom štýle

október 09, 2019 - 22:12
Najprestížnejšie podujatie tohtoročnej jesene, ktoré sa konalo v nádherných secesných priestoroch Obecného domu v Prahe bolo plné nielen módy, ale aj spomienok a emócií. Počas Česko-slovenského večera sme si zaspomínali nielen na M.R.Štefánika, ktorému bol večer venovaný, ale aj na najväčšiu legendu česko-slovenskej hudobnej scény, maestra Karla Gotta. Nádherná pieseň Kdepak ty ptáčku hnízdo máš v podaní Felixa Slováčka nenechala nikoho ľahostajného.
Foto: 

Nádherné priestory, čarovná atmosféra, bohatý program v rámci ktorého sme predstavili krásy obidvoch krajín, českých a slovenských umelcov a módnych návrhárov.

Úvod programu patril operným hviezdam Otokarovi Kleinovi skladba V dolinách a  opernej dive Alene Miro, ktorej podanie piesne z opery Rusalka rozcítilo všetkých prítomných v sále. Otokar Klein sa počas večera predstavil viackrát. Svojim tenorom zaspieval Pieseň o rodnej zemi aj obľúbenú pieseň M. R. Štefánika Keby som bol vtáčkom...

Obrovským potleskom, piesňom Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, ale aj obrazom a slovom sme si zaspomínali na najväčšiu legendu česko-slovenskej hudobnej scény, maestra Karla Gotta, ktorý bol neoddeliteľnou súčasťou týždenníka Slovenka.  Program vyvrcholil módnou show Bratislavských módnych dní.

Víťazky súťaží krásy Miss Slovensko, Miss Czech republic a Andrea Verešová predviedli kolekcie Veroniky Hložníkovej, súrodencov Ponerovcov, Zuzany Hakovej,  Zariny Šimkovič, Jany Jurčenko, Taťány Kovaříkovej, Adriany Horeckej, Radovany Svýbovej finalistky projektu Nové tváre módnej scény 2019 a Kristíny Bánovskej – víťazky projektu Nové tváre módnej scény 2019 a kolekciu šperkov La Garcia. Páni predviedli kolekciu značky Nicollas Berenique.

Večerom nás sprevádzala česko-slovenská dvojica moderátorov Jitka Novotná a Roman Bomboš. 

- - Inzercia - -