Dnes je pondelok, 03.august 2020, meniny má: Jerguš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Objav BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ BY MERCEDES-BENZ, dokonalá MARINA RANETA! Čo na seba prezradila?

október 18, 2019 - 17:00
Marina Raneta, modelka, ktorá očarila všetkých prítomných počas ostatnej edície Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, pochádza z Moldavska. Študuje v Bratislave na VŠMU, odbor husle. Stala sa Miss Art Moldavsko, Miss FTV Rumunsko, je tiež finalistkou súťaží Miss Kemer Internacional, Miss Hurgada Internacional a Fotomodelka Európy. No to ani zďaleka nie je všetko.
Ako huslistka spolupracovala s českým národným symfonickým orchestrom, koncertovali aj v známej London Royal Albert Hall. Hrdá je na spoluprácu so skupinou No Name na ich Veľkom akustickom turné 2019, pričom odohrali až 26 koncertov v Čechách a na Slovensku. V rámci spolupráce so symfonickým orchestrom slovenského rozhlasu bola tiež súčasťou vystúpenia rapera Rytmusa v Trnave. 
 
Talentovanú krásku sme pred pár dňami vyspovedali i my:
Kto alebo čo Vám napadne ako prvé, keď sa povie slovné spojenie krásna žena?
Krásna žena pre mňa nie je iba o tom, či a akú štíhlu postavu má, ale najmä o tom, akú má dušu. Aká je osobnosť, ako sa správa v spoločnosti. Nestačí iba tá vonkajšia krása. Príkladom je slovenská modelka Andrea Verešová.

O tom, že patríte k najvýraznejším postavám Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz niet pochýb. Čo robíte pre svoj vzhľad?

Ďakujem za kompliment! Snažím sa dodržiavať racionálnu stravu a všetko s mierou. Keď mám voľno, chodím do fitka alebo na turistiku, pretože pohyb na čerstvom vzduchu je mimoriadne dôležitý. Som vďačná mojím rodičom, že ma odmalička viedli k športu, či už šlo o gymnastiku alebo o spoločenské tance.

Na svoju adresu počúvate nespočetne veľa komplimentov. Utkvel Vám niektorý z nich v pamäti?

Najviac ma potešil kompliment od Vás, že patrím k najvýraznejším postavám podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

Marina s organizátorkou podujatia a riaditeľkou agentúry Promotion, pani Máriou Rehákovou

Kto Vám radí so stylingom? Zverujete sa do rúk odborníka alebo si vystačíte sama?

Keďže som zatiaľ študentka, "obliekam sa" sama, no snažím sa sledovať módne trendy a podľa nich dopĺňať môj šatník.

Ktorých päť produktov tvorí základ Vašej každodennej starostlivosti?

Kladiem dôraz na kvalitnú kozmetiku. Veľmi mi pomáha hydratačný krém, hydratačné sérum, kolagénová maska či micelárna voda. Najdôležitejšie zo všetkého je ale dodržiavanie pitného režimu.

A pokiaľ je reč o módnych kúskoch? Čo zaručene nájdeme a naopak nenájdeme vo Vašom šatníku?

V mojom šatníku nájdete krásne šaty od moldavskeho návrhára EHO by Evgheni Hudorojcov, ktoré mi ušil na mieru pre medzinárodnú súťaž krásy Miss, kde som reprezentovala Moldavsko. Mimoriadne drahé veci v ňom zatiaľ nenájdete.

Žiarite spokojnosťou a optimizmom. Prezradíte nám svoj (tajný) recept?

Som v prvom rade huslistka. Hudba má napĺňa energiou a optimizmom. Pomáha mi aj šport. A rovnako moji kamaráti, ktorí mi vždy zlepšia náladu.

Je isté, že zdravá strava hrá vo vašom živote dôležitú úlohu. Ale predsa - existuje jedlo, ktorému nikdy neodoláte?

Áno, zdravá strava hrá dôležitú úlohu. Neodolám však čerstvo upečenému domácemu chlebu s maslom a medom.

A na záver otázka, ktorá určite zaujíma nejednu dámu. Ako znie tá najlepšia kozmetická rada, akú ste kedy dostali?

Túto radu som počula od Andrey Verešovej. Vyskúšala som ju na sebe a naozaj funguje. Je to chladená hydratačná maska na 10 minút.

Zdroj foto: Archív Marina Raneta

- - Inzercia - -