Dnes je sobota, 26.september 2020, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robbie Williams potešil fanúšikov. Na Vianoce chystá veľké prekvapenie!

október 21, 2019 - 15:00
Anglický spevák Robbie Williams vydá 22. novembra svoj prvý vianočný album. The Christmas Present bude pozostávať z dvoch nosičov.

Prvý, s názvom Christmas Past, ponúkne coververzie známych vianočných hitov ako napríklad Winter Wonderland, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!, Merry Xmas Everybody feat. Jamie Cullum alebo It’s A Wonderful Life, ktorý s Williamsom naspieval otec Pete Conway alias Poppa Pete. V Santa Baby hosťuje Helene Fischer.

Druhý nosič - Christmas Future bude obsahovať prevažne nové piesne, ale aj coververziu skladby Christmas (Baby Please Come Home), na ktorej so 45-ročným interpretom spolupracoval Bryan Adams. V novej piesni Bad Sharon zas hosťuje profesionálny boxer Tyson Fury.

The Christmas Present vyjde na vinyle, CD aj kazete. Deluxe CD verzia ponúkne ďalšie štyri bonusy, vrátane dueta It Takes Two s Rodom Stewartom. O produkciu albumu sa postarali Guy Chambers a Richard Flack.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal jedenásť sólových štúdiových albumov. K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She's The One, Somethin' Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po turné skupinu opäť opustil.

Robbie a jeho veľký hit "Lovelight":

Robbie Williams - Lovelight

- - Inzercia - -