Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na Halloween party

október 31, 2019 - 13:11
Mnohé bratislavské kluby pripravili rôzne večierky a Halloween party. Ponuka je široká pre dospelých aj pre deti. Stačí nasadiť maku, kostým a vyjsť do ulíc.
Foto: 
spinnations

Detský Halloween v River parku, 31. október ( 18.00h) – Riverpark Dance School pozýva všetky deti, ktoré milujú tanec, zábavu a strašidlá na „Detský Halloween“ Strašidelná párty spojená s tvorivosťou. Vstup len v maskách, avšak kreativite sa medze nekladú  Rodičia môžu vyskúšať špeciálny „Bloody Mary“ drink v Dance Bare.

Halloween Party v Miracolo, 31. október ( 16.00h) – tombola, súťaž o najstrašnejšiu masku, výroba papierovej tekvice, diskotéka

Halloween vo Funcity, 31. október (16.00h) – súťaže, fotobúdka, maľovanie na tvár, minidisko

Halloween Party v UniCare Centre, 31. október (16.00h) – Halloween workshop – tematické  tvorivé dielne, halloween party 

Unique Club, 31. október ( 23.00h)–  Najväčší a najbrutálnejší Halloween v Bratislave v štýle hororu IT! Počas celej akcie bude pre jej extrémne strašidelný charakter prítomná rýchla zdravotná pomoc. Slabším povahám návštevu tejto párty neodporúčame.

KC Dunaj Halloween party, 31. október (21.00h) – Strašiť až do skorého rána budú DJ Trashman z Voodoo Beats a projektom Lannne pre všetky živé a neživé duše – pavučiny z parketu vymetiete na najväčšie rockové a indie hity. Masky sú vítané!  

Halloween Party DÍA DE LOS MUERTOS, MMC Karpatská, 31. október (21.00h) – Festival plný žiarivých farieb a horúcich rytmov. Latinsko-americká hudba a jej temperamentné podoby, originálna výzdoba plná bohatých kvetov, vyzdobených lebiek a kostlivcov.  Festival bude sprevádzať tanečné vystúpenie tradičného mexického súboru, maľovanie na tvár a fotokútik, v ktorom sa môžete odfotiť v štýle Día de los Muertos.

Oldies halloween Party v Luna Bare, 31. október (20.00h) – Žúr s tými najlepšími hitmi 80-tych či 90-tych rokov v štýlovom retroklube. 

Wicked halloween party, Ateliér Babylon 31. október (21.00h) –Koncert živelného rapera Maniaka a to najlepšie z trapu, hip-hopu a grime, raperské a DJské masky klubovej scény – Special Beatz, Abe Beats a Hugo HypeTrain. 

Barrock Halloween weeknd, Barrock, 31. 11. - 2.1.) – Čo by to bol za október bez poriadnej halloweenskej párty?! Tá v Barrocku bude trvať tri dni! Začína vo štvrtok 31. 10. a končí v sobotu 2. 11. Tešiť sa môžete na „krvavé“ welcome drinky, GoGo tanečnice na bare, perfektnú výzdobu a jednu špeciálnu hru – WHATS IN THE BOX CHALLANGE – ktorú si budete môcť zahrať a vyhrať nejaký ten darček.  

- - Inzercia - -