Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dua Lipa predstavila singel Don’t Start Now

november 04, 2019 - 12:30
Anglická speváčka Dua Lipa zverejnila singel Don’t Start Now. "Rozhodla som sa zverejniť túto pieseň ako prvú, aby som mohla uzavrieť jednu kapitolu môjho života a začať druhú."
Foto: 

"Do novej éry s novou hudbou," vyjadrila sa 24-ročná interpretka o novinke. Pieseň je podľa nej o napredovaní v živote a "nedovolení, aby tomu niekto stál v ceste". Na piesni speváčka spolupracovala s rovnakým tímom ako v prípade singla New Rules.

Rodáčka z Londýna ku skladbe zároveň na službe YouTube zverejnila aj videoklip. V ňom spolu s kamarátkami navštívila viacero miest, na každom ju však niekto prenasledoval, no ona sa s ním napokon vysporiadala. O réžiu klipu sa postaral Nabil.

Dua Lipa začala s hudobnou kariérou už ako 14-ročná, keď na službe YouTube zverejňovala coververzie hitov iných speváčok. Jej prvým vlastným singlom bola skladba New Love, ktorú uviedla v auguste 2015.

Mega hit, ktorým si získala popularitu

Preslávila sa však najmä skladbou Be The One, ktorú ponúkla v októbri toho istého roka. Na konte má štúdiovku Dua Lipa (2017) a tri EP. Z debutového albumu pochádza zmienený singel New Rules, s ktorým sa jej podarilo dobyť UK Chart.

Talentovaná Dua Lipa a jej novinka:

Dua Lipa - Don't Start Now (Official Music Video)

- - Inzercia - -