Dnes je utorok, 19.január 2021, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tri must-have doplnky vášho zimného šatníka

november 15, 2019 - 08:30
V zime treba zostať v čo najhrejivejšom objatí odevov. Pomôcť vám pri tom môžu aj zimné doplnky. No keďže sa bežne zahalíme do tmavých, fádnych farieb, je dobré zvoliť si živšie, farebnejšie a originálnejšie doplnky, ktoré vyzdvihnú i ten najjednoduchší outfit.
Foto: 

Dodajte vlastným outfitom iskru aj vy, a to pomocou must-have doplnkov tohtoročnej zimy!

Štýlové rukavice

Rukavice sú najčastejším zimným doplnkom. Obľúbené sú pletené rukavice, najmä pokiaľ sú zdobené rôznymi aplikáciami. Navyše vás príjemne zahrejú aj v tej najtuhšej zime. Túto sezónu sa vracajú staré známe palčiaky, ktoré v kombinácii s čiapkou rovnakého materiálu pôsobia obzvlášť hravo. Ak chcete skôr elegantnejší kúsok, investovať sa vám oplatí do klasických kožených rukavíc. Vďaka jednoduchému a elegantnému strihu kožené rukavice dokonale sedia každému typu a tvaru ruky. Druhy vyrobené z kvalitnej kože bývajú odolnejšie, preto ich môžete nosiť každý deň bez ohľadu na počasie alebo teploty. Do pozornosti sa dostávajú aj tzv. „fashion“ modely. Tie v konečnom dôsledku spĺňajú funkciu šperku. Zdobené bývajú napríklad perličkami, mašľou alebo cvokmi.

Kožušinové doplnky

Na jeseň dominovala koža ako vôbec najtrendy materiál, ale s nástupom chladných mesiacov sa do popredia dostávajú taktiež kožušinové materiály. Tie sú nesmrteľným trendom každej zimnej sezóny. Chcete byť IN? Zaobstarajte si kožušinu v podobe límca na kabáte, bunde alebo samostatného šálu, ktorý viete ľahko kombinovať. Čo sa týka kožušinových doplnkov, obľúbené sú i rôzne prívesky na kabelky alebo ruksaky. Tie sa stanú nielen krásnou ozdobou, ale aj hravým i originálnym doplnkom.

Mohutný šál

Z doplnku, ktorý pôvodne slúžil výlučne na zahriatie, sa už pred rokmi vykľula poriadne štýlová záležitosť. Nie je totižto šál ako šál. Pletený a farebný, vzorovaný a dlhý, hladký a elegantný, na výber máte rok čo rok z množstva materiálov, dĺžok a vzorov.

Zrejme netreba pripomínať, že šál osviežuje zimný outfit natoľko, že je jedným z kľúčových prvkov celého stylingu. Aj preto majte v šatníku hneď niekoľko modelov. Aktuálne sa zamerajte na mohutnejšie kúsky, farebnejšie a vzorovanejšie modely šálov, pretože vás dokonale zahrejú i ozvláštnia celý styling.

Galéria: Cellbes, VERO MODA, Baldinini, mClasse, Twinset

- - Inzercia - -