Dnes je piatok, 07.máj 2021, meniny má: Monika
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čarovné Vianoce v Kúpeľoch Brusno

november 19, 2019 - 11:17
Kto z nás by si neprial prežiť najkrajšie sviatky roku v zdraví a pohode..? Zabudnúť na stres a nekonečné prípravy tých pár šťastných okamihov s najbližšími.
Foto: 

Zdá sa Vám to ako sen?

Ako rozprávka, z ktorej treba opäť  precitnúť do reality? Nerobte to. Zažite čaro Vianoc v magickom prostredí našich hôr, so živou vodou, ktorá pomáha a regeneruje. Zažite ich v .

V kompletne vybavených izbách s moderným dizajnom nájdete maximálne pohodlie a spokojnosť s bohatou ponukou služieb.

Liečivý vaňový kúpeľ, čiastočná klasická masáž a parafínový zábal, ktoré sú v cene pobytu, uvoľnia napätie na tele i na duši.

Množstvo turistických chodníkov, výhľad na štíty Nízkych Tatier či zákutia kúpeľného parku lákajú k aktívnemu odpočinku a dávajú možnosť zabudnúť na problémy všedných dní.

Nerušené ticho v ústraní hlučných miest dovoľuje ponoriť sa do seba a viac porozumieť svojím potrebám. Umožňuje vnímať svoje myšlienky a svoje telo ako dokonalý nástroj na prežívanie čarovných okamihov.

Pestrá kvalitná strava, ohľaduplná k individuálnym obmedzeniam a poruchám trávenia nezaťažuje príjem energie, naopak, pôsobí blahodárne ako liek.

Kultúrno-spoločenský program s vianočnou tematikou navodzuje tú pravú rodinnú atmosféru plnú pohody a porozumenia.

Slávnostná štedrovečerná večera s darčekom je už len príjemným vyvrcholením sviatočných dní a oslava života v duchu vzájomného obdarovávania.

- - Inzercia - -