Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 7. januára – do 19. januára 2020

január 07, 2020 - 11:01
Nové začiatky vždy so sebou prinášajú nekonečné nádeje, prebúdzajú túžby po lepšom, krajšom a dokonalejšom.
Foto: 
pixabay

HOROSKOP 2020 - Týždeň je v znamení Kozorožca. 

Na druhej strane sa zmietame v obavách, aby sme nestratili to, čo sme nadobudli, čo máme a čo nám prináša materiálne i citové zázemie. Prvé dni nového roku sa budeme zamýšľať nad týmito otázkami a hľadať riešenia, ktoré by zabezpečili kontinuitu minulých šťastných chvíľ s tými, čo nás čakajú. Jedincom, ktorí to s novoročnými predsavzatiami myslia naozaj vážne a dokážu ich naplniť, sa podarí nadviazať na to lepšie a nasledujúci rok bude naozaj vydarený.

Baran (21. 3. – 19. 4.)

Akási neočakávaná situácia preverí vašu trpezlivosť a hoci to nie je práve vaša najsilnejšia stránka, budete jej musieť v sebe nazbierať viac než dosť. Dobrá správa je, že hoci si možno ohryziete nechty na rukách, podarí sa vám dosiahnuť to, čo ste si zaumienili.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Váš príznačný hedonizmus vám počas nedávnych sviatkov spôsobil nejednu ujmu na zdraví. Ak však problémy budú pretrvávať, vyhľadajte lekára, lebo v tomto konkrétnom prípade vôbec nemusí ísť len o maličkosť.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Ešte sa ani poriadne nespamätáte z osláv príchodu nového roku, keď sa náhle dozviete o udalosti, ktorú budete oslavovať ešte viac a oveľa bujarejšie. Nezabúdajte pritom ani na povinnosti všedného dňa, lebo vás dostihnú, a dosť nepríjemne.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše novoročné predsavzatia sú natoľko reálne a pragmatické, že sa vám ich podarí naplniť do bodky. Jedno z nich, to najpodstatnejšie, začnete realizovať už v najbližších dňoch a prvé výsledky vás potešia už začiatkom jari.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V týchto dňoch vám na dvere zaklope nepozvaný hosť a pripomenie vám dávny sľub, na ktorý ste už zabudli. Nevyhýbajte sa tejto morálnej povinnosti a urobte pre tú osobu všetko, čo je vo vašich silách. V opačnom prípade by sa vám to mohlo vypomstiť.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Len čo po sviatkoch otvoríte dvere kancelárie, nahrnú sa na vás povinnosti, v ktorých sa môžete ľahko stratiť. Aby sa tak nestalo, vyselektujte priority a dôsledne ich dodržiavajte bez výnimky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Prihlásia sa zdravotné problémy, ktoré síce nebudú mať fatálne následky, ale na istý čas vás môžu vyradiť z práce. Berte to ako zdvihnutý prst osudu, ktorý vás upozorňuje, že treba zľaviť v tempe.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

V jednej záležitosti budete musieť požiadať o pomoc, aj keď vám v tom bráni hrdosť. Skúste na chvíľu potlačiť ego a zaklopte na správne dvere. Bude vám to stáť za to, lebo okrem okamžitej pomoci získate aj čosi navyše, a to naozaj stojí za to.

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Hviezdy naznačujú, že tento rok sa pre vás začne lepšie ako ste očakávali a usmeje sa na vás šťastena. Buď vás čaká nečakané dedičstvo alebo vyhráte v lotérii. V každom prípade pôjde o dosť významnú finančnú čiastku.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Nesľubujte niečo, o čom vopred viete, že nebudete môcť splniť. Ak vás aj okolie tlačí do nepremyslených predsavzatí, vzoprite sa takejto manipulácii a povedzte rázne nie. V konečnom dôsledku by ste na to doplatili len vy, naštrbenou povesťou.

Vodnár (21. 1. – 18. 2.)

Ste rodený vizionár, a tak už v týchto dňoch viete, čo bude pre vás podstatné v nasledujúcich dvanástich mesiacoch a na čo budete klásť dôraz. Máte pravdu a hoci sa niekto z blízkych bude snažiť spochybniť vaše plány, stojte si pevne za svojím.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Chmáry, ktoré zatemnili vašu dušu, sa rozplynú vďaka nečakanému, no veľmi príjemnému a milému stretnutiu. Osoba, ktorá vás navštívi, vám pripomenie dávne časy a prebudí vo vás novú chuť do života.

- - Inzercia - -