Dnes je utorok, 20.október 2020, meniny má: Vendelín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Známa komička prezradila svoje najväčšie želanie!

január 21, 2020 - 12:00
Americká herečka a komička Amy Schumer by chcela mať dcéru. Rodáčka z New Yorku sa v súčasnosti usiluje o druhé dieťatko a v súvislosti s tým podstupuje umelé oplodnenie.

"Mať dieťa bol pre mňa naozaj krásny zážitok. Viete, pre každého je to iné, ale ja to naozaj musím odporučiť, ak máte zdroje na bábätko, majte ho. Mne to zmenilo život, naozaj mám toho chlapíka rada," povedala matka osemmesačného Genea Attella moderátorke Oprah Winfrey počas jej turné 2020 Vision: Your Life In Focus s tým, že by rada mala aj dievčatko. "Predstavujem si nás všetkých, ako sme spolu na pláži. A možno, ako učím dievčatko hrať volejbal," zamyslela sa.

Výnimočnosť žien

Schumer, ktorá mala so synom náročné tehotenstvo, vďaka materstvu podľa jej slov zistila, aké sú ženy neuveriteľne silné. "Sme bojovníčky. Všetky. Myslím to vážne. To som sa naučila. Nenaučila som sa len, aká som silná ja, naozaj som sa naučila, aké sú ženy celkovo silné. Viete, muži sú tiež super. A je to skvelé. Chlapi, dokážete dať touchdown, ale viete vytvoriť dieťa?" dodala s humorom.

- - Inzercia - -