Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Spory v slávnej formácii Aerosmith! Kto ich vyvolal?

január 23, 2020 - 09:00
Americký bubeník Joey Kramer zažaloval spoluhráčov zo svojej domovskej skupiny Aerosmith za to, že mu údajne nechcú dovoliť s nimi hrať na nadchádzajúcich koncertoch.

Po tom, čo si zranil členok a pol roka s kapelou nevystupoval, od neho spoluhráči podľa žaloby požadovali, aby najskôr poriadne cvičil a preukázal im, že už opäť hrá "na zodpovedajúcej úrovni". Podľa 69-ročného Kramera je táto požiadavka "umelým, vymysleným a doteraz neznámym štandardom" v kapele.

Kramer v podaní na súd v Plymouthe v štáte Massachussetts argumentuje, že aj zvyšní členovia skupiny, teda spevák Steven Tyler, gitaristi Joe Perry, Bradley Whitford a basgitarista Tom Hamilton, boli všetci nedávno "vyradení" z činnosti zraneniami a chorobami, a nikto z nich sa nemusel opätovne uchádzať o účinkovanie kapele a dokazovať, že je opäť "vo forme".

Rozhodnutie pre dobro kapely

"Joey Kramer je náš brat, a to, aby bol v dobrej pohode, má pre nás najvyššiu dôležitosť. Posledných šesť mesiacov však nebol emocionálne ani fyzicky schopný s kapelou vystupovať, čo aj sám priznal," reagovali na žalobu zvyšní členovia formácie.

Aerosmith a veľký hit Crying:

Aerosmith - Cryin' (Official Music Video)

- - Inzercia - -