Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Adam Ďurica bude mať koncerty so symfonickým orchestrom

marec 04, 2020 - 11:00
Slovenský spevák Adam Ďurica predstaví svoje skladby na koncertoch s 25-členným symfonickým orchestrom a profesionálnymi hudobníkmi. Skladby v celkom nových úpravách skladateľa Adriána Harvana spevák predstaví v novembri v Košiciach a Bratislave.

 S Programom Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra zavíta v novembri do Košíc a Bratislavy. „Už pri prvej sérii minuloročných akustických koncertov som začal uvažovať, že by som na rok 2020 chcel pripraviť niečo výnimočné, nové a veľké. Postupne to naberalo stále jasnejšie obrysy a toto je výsledok,“ uviedol spevák.

O celkom nové aranžmány piesní, ktoré na koncertoch zaznejú, sa postaral Adrián Harvan. Okrem Ďuricu a hudobníkov na koncertoch vystúpia aj Katarína Knechtová a Lukáš Adamec. „Katka a Lukáš sú výnimoční speváci so zlatom v hrdle, ktorí už roky dokazujú, že patria k tým najlepším na slovenskej scéne. Okrem toho som s nimi doteraz nemal žiadnu hudobnú spoluprácu a myslím, že dozrel čas na to, aby títo výnimoční hudobníci boli súčasťou môjho výnimočného koncertu,“ vyznal sa Ďurica.

Termíny koncertov Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra:


23. novembra - Hádzanárska hala Slavomíra Šipoša, Košice
26. novembra - Incheba Expo Bratislava, Bratislava

Adam Ďurica a jeho veľký hit Spolu:

Adam Ďurica - Spolu

Autor: 
Youtube
Zdroj foto: Adam Ďurica Official Facebook

- - Inzercia - -