Dnes je nedeľa, 25.október 2020, meniny má: Aurel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 4. marca do 10. marca 2020

marec 04, 2020 - 20:40
Týždeň je v znamení Rýb. Pribúdajúce slnečné lúče a predlžujúce sa dni spôsobujú prílev energie najmä u ľudí narodených v jarných mesiacoch.

No pozor, u niektorých zvlášť senzibilných jedincov to môže spôsobiť určitú nervozitu a nebudú sa cítiť vo svojej koži. Hviezdy odporúčajú zmierniť pracovné aj životné tempo, nepúšťať sa do riešenia komplikovaných, dokonca zásadných problémov. Naopak, treba vyčkať, kým sa situácia upokojí, získať nad udalosťami nadhľad. Len s jasnou hlavou a duševnou harmóniou môžete prijať rozumné opatrenia.

 

Baran 21. 3. – 19. 4.

Problém, ktorý sa s vami vlečie už dlhý čas a neviete si s ním poradiť, prerastie do konfliktu a vy budete musieť zaujať jasné stanovisko. Prijmite ho, aj v prípade, že nebudete mať všetky informácie. Nechajte sa viesť intuíciou.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Zima sa na vás podpísala nadbytočnými kilami a to nie je príjemné zistenie. Mali by ste prekonať svoje pohodlie, venovať sa telesnej aktivite a prehodnotiť jedálny lístok. Pomôžete nielen vašej vizáži, ale predovšetkým to prospeje zdraviu.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Nečakane dostanete pracovnú ponuku, o ktorej ste ani nesnívali. A hoci to nebude mať s vašou doterajšou činnosťou nič spoločné a budete sa musieť rekvalifikovať, neváhajte. Vaše vynaložené úsilie sa stonásobne vráti.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Máte pocit, že sa vám nič nedarí a pomaly už pochybujete, či kráčate správnou cestou. Nedajte sa odradiť drobnými neúspechmi. Skrýva sa za nimi veľké víťazstvo, ktoré si budete môcť vychutnať už o pár týždňov.

Lev 23. 7. – 22. 8.

V rodine to trochu zaškrípe a vás označia za vinníka. Bráňte sa a nedovoľte na seba útočiť, no na druhej strane sa zamyslite nad sebou, či ste k tejto situácii neprispeli aj vy sami, svojou ľahostajnosťou a nevšímavosťou.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Hviezdy vás nabádajú k ostražitosti a radia premyslieť si každé vážne rozhodnutie. Myslite na to najmä v nasledujúcich dňoch, keď budete mimoriadne náchylní skĺzavať do dobrodružstiev, ktoré sa ani zďaleka nemusia skončiť šťastne.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Pred vami je nádherné dobrodružstvo, ktoré sa nečakane vykľuje z celkom obyčajnej pracovnej cesty. Užite si ho do sýtosti a nemajte výčitky svedomia. Veď kvôli povinnostiam, ktoré vás obklopujú, ste už úplne zabudli ako chutí zábava.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Nečakajte na zázrak. Vyhrňte si rukávy a pustite sa do realizácie nápadu, ktorý vo vás dlhší čas drieme. Verte intuícii, ktorá navráva, že sa určite nemýlite a táto zmena je pre vás nevyhnutná. Časom pochopíte, že vaše obavy boli zbytočné.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Pripravte sa na nečakanú, no o to radostnejšiu novinu, ktorá sa bude týkať člena najbližšej rodiny. Buď pôjdete na svadbu, alebo sa dozviete o prírastku do rodiny. Tak či onak, bude to dôvod na veľkú oslavu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Vynaložíte maximálne úsilie a dosiahnete len minimálny efekt. Nebuďte preto znechutení. Zamyslite sa, prečo sa nedarí práve vám. Zistíte, že to nie z nedostatku vašich schopností, ale vybrali ste si na riešenie nevhodný čas.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Problémy vo vzťahu spôsobuje vaša nečinnosť. Partnera beriete ako samozrejmosť a neprejavujete mu dostatok pozornosti a lásky. Napravte to skôr, než od vás celkom odíde a bude hľadať lásku inde.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Dobré predsavzatia prinesú len vtedy pozitívne zmeny, ak ich budete dôsledne napĺňať. To si však vyžaduje pevnú vôľu a silu odolať pokušeniam. Ak sa vám to však podarí a dovediete svoje zámery do úspešného konca, určite nebudete ľutovať.

- - Inzercia - -