Dnes je nedeľa, 25.október 2020, meniny má: Aurel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 11. marca do 17. marca 2020

marec 12, 2020 - 15:17
Najbližších sedem dní sa určite nebudete nudiť, ani sa sťažovať na nedostatok podnetov. No nebudú len príjemné. Prídu aj chvíle, ktoré vás rozhnevajú.

Radosť sa bude striedať so starosťami. Dariť sa bude najmä tým, čo podnikajú v službách, menšiu krízu pocítia kreatívni zamestnanci, ktorým akoby dôjde energia a s ňou aj tvorivé nápady. No netreba mať obavy. Rozkolísaný týždeň, v ktorom sa budete spočiatku cítiť ako na hojdačke, sa upokojí a počas víkendu zažijete chvíle pohody.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Dávajte pozor na ľudí, ktorých ste obdarili dôverou. Nie všetci sú priateľsky naklonení, hoci sa tak tvária. Nehovorte im o veciach, ktoré sú pre vás príliš citlivé a bolestivé. Poniektorí len čakajú na príležitosť, ako ich zneužiť a obrátiť proti vám.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Dávajte si pozor na peňaženku a míňajte s rozumom. Odložte si aj na horšie časy, keďže sa zdá, že v najbližšom čase vaše zárobky veľmi neporastú. Vaša rozšafnosť a prílišná štedrosť by sa vám mohli veľmi vypomstiť už v najbližších dňoch.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Niektoré rozhodnutia, ktoré prijmete, nebudú práve najšťastnejšie, neskôr mnohé z nich aj oľutujete. Zbystrite pozornosť, keď sa vo vašej blízkosti objaví osoba narodená v znamení  Škorpióna. Mohla by všetko ešte viac  skomplikovať.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Stojíte pred vážnym rozhodnutím a stále sa neviete odhodlať k zásadnému kroku. Robíte však chybu. Zbytočným vyčkávaním na „lepšie časy“ maríte príležitosti, ktoré už nikdy viac neprídu. Zoberte veci do vlastných rúk, nech za vás nerozhodnú iní.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Veľké zmeny, ktoré sa dejú v okolí, sa nevyhnú ani vám. Dokonca sa bude zdať, že práve vy ste stredobodom diania a upínajú sa na vás zraky ostatných. A hoci ste zvyčajne radi v epicentre diania, tentoraz to pre vás také príjemné nebude.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Mnohé nepríjemnosti, ktorým čelíte, ste si zapríčinili vlastným konaním. Vyčítajú vám nedostatok empatie a porozumenia, no vašu prchkosť zapríčinila najmä únava, fyzická aj psychická. Je najvyšší čas, aby ste aspoň trochu vypli a oddýchli si.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Už dlhší čas žijete v akejsi nereálnej bubline a máte pocit, že sa vás svet netýka. Najneskôr v strede týždňa vás čosi prinúti pochopiť, že musíte opustiť vychodené chodníčky. Zdá sa, že to bude veľká zmena vo vašom živote, nielen krátkodobá.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Rozhodne sa nebudete mať na čo sťažovať. Máte pred sebou pekný a úspešný týždeň, v ktorom sa vám podarí dokončiť všetky projekty, ktoré vám spôsobovali vrásky na čele. Ak máte pred sebou pracovnú cestu, aj tá bude úspešná.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Vyhľadávate rôzne dobrodružné zážitky, lebo nečinnosť a dlhodobejší pokoj vás vyslovene ubíjajú. Hviezdy si však pre vás pripravili mimoriadne prekvapenie,  adrenalínu si užijete až-až. Napokon budete radi, že to už máte za sebou.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Bude sa vám dariť ako nikdy predtým. A nielen v pracovnej oblasti, kde budete priam prekypovať nápadmi a inovatívnymi myšlienkami, ale aj v súkromnom živote zavládne príjemná harmonická atmosféra. Je sa naozaj na čo tešiť.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Stále sa dopúšťate rovnakých chýb, na ktorých ste sa už neraz popálili. Je načase, aby ste poučenia začali brať vážne. Inak hrozí vážny konflikt s najbližším okolím, ktorý by nemusel skončiť len banálnou hádkou, na ktorú sa rýchlo zabudne.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Už dlhší čas sa schyľuje ku konfliktu s blízkou osobou a okolo stredy pohár  trpezlivosti skutočne pretečie. Nič si nemusíte vyčítať, aspoň si vysvetlíte názorové rozdiely a určite nájdete opäť cestu k sebe, aj v prípade dočasného odlúčenia.

- - Inzercia - -