Dnes je nedeľa, 25.október 2020, meniny má: Aurel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 18. marca do 24. marca 2020

marec 18, 2020 - 02:52
Týždeň je v znamení Barana. V tomto týždni by mali zbystriť pozornosť ľudia narodení v zimnom období. Hlavne Strelci a Kozorožci, ale čiastočne aj Vodnári budú vystavení tlaku okolia, ktoré bude od nich žiadať viac, ako sú ochotní, ale aj schopní dať.

Týka sa to najmä pracovnej oblasti, v ktorej sa bude snažiť presadiť niekto z konkurencie. Hviezdy radia vypnúť sily na maximum a dokázať nemožné. V opačnom prípade sa môže stať, že dlhodobá snaha vyjde nazmar a budete musieť začať od nuly.

 

Baran 21. 3. – 19. 4.

Nebojte sa riskovať, či už v oblasti financií, alebo aj vzťahov. V týchto dňoch je vám šťastena naklonená a môžete si pokojne zahrať aj vabank, určite vyhráte. Využite tieto priaznivé aspekty hviezd, nebudú sa tak skoro opakovať.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Vďaka osobe, ktorá k vám príde na nečakanú návštevu, pocítite na duši úľavu a pokoj, aký ste už dávno nezažili. Vyrovnajú sa vaše staré účty a napravia krivdy z minulosti. Dávajte si pozor na reakcie a nenechajte sa strhnúť emóciami.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Strážte si peňaženku a nemíňajte viac, ako je nevyhnutné. V blízkej budúcnosti vás čakajú nečakané výdavky, a nebudú malé. Síce sa na obzore črtajú aj nejaké príjmy, ale to je otázka ešte ďalekej budúcnosti a vy budete potrebovať peniaze hneď.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Sedieť na dvoch stoličkách sa nedá a najneskôr uprostred týždňa si budete musieť túto pravdu uvedomiť aj vy. Konečne sa musíte rozhodnúť, čo je pre vás skutočne prvoradé a podstatné a čomu budete venovať čas a pozornosť.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Lákajú vás nepoznané diaľky a dobrodružné cesty do exotickej cudziny. Nechajte si cestovateľské plány na neskôr a najbližšie týždne ostaňte doma. Budete totiž musieť vyriešiť jeden veľmi komplikovaný problém, ktorý sa týka vašich najbližších.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Mali by ste si dávať väčší pozor na zdravie, ktoré vás v tomto období čoraz častejšie zrádza. Nájdite si čas na návštevu lekára, alebo si zoberte dovolenku a zrelaxujte niekde, kde sa cítite naozaj príjemne. To, čo vám najviac chýba, je pozitívna energia.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Prestaňte žiť zo dňa na deň a zamyslite sa nad tým, čo vlastne očakávate od  budúcnosti. Uvedomte si, že nemôžete vinu za svoje neúspechy zvaľovať vždy len na okolie. Kľúč k šťastiu máte v rukách len vy a musíte preň aj niečo urobiť.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Nenechajte sa unášať emóciami a uvedomte si, že aj tie najzamotanejšie problémy najlepšie vyriešite s chladnou hlavou a s nadhľadom. V opačnom prípade totiž hrozí, že kvôli svojmu nezvládnuteľnému hnevu budete mať konflikt so zákonom

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Čaká vás nečakaná, no o to väčšia príležitosť, ako sa posunúť v kariére, ale nebude to jednoduché ani ľahké. Budete musieť vynaložiť veľa úsilia a načrieť až na dno svojich psychických a fyzických síl, ale výsledok bude naozaj stáť za to.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Túžite po pokoji a harmónii, ale musíte to najskôr nájsť v sebe a nečakať, že sa o to pričiní vaše okolie. Vyrovnajte sa už konečne so starými krivdami a bolesťami, prestaňte myslieť na to zlé, čo sa v minulosti stalo.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Konštelácia hviezd je vhodná na to, aby ste sa zbavili zlozvykov, ktoré znepríjemňujú život vám i vášmu okoliu, ktoré nimi trpí. Hoci všetky doterajšie pokusy na ich odstránenie zlyhali, teraz nájdete v sebe dostatok síl, aby ste nad nimi zvíťazili.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nútiť vás k striedmosti či k zdržanlivosti je hlavne v tomto období, v ktorom sa vám mimoriadne darí, takmer nemožné. No musíte rátať s tým, že váš hedonizmus vám pripraví veľmi nepríjemnú situáciu, ktorá vás donúti prehodnotiť životný štýl.

- - Inzercia - -