Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako byť krásne a FIT

apríl 06, 2020 - 08:00
Keďže počasie nevieme zmeniť, mali by sme zmeniť svoj postoj. Leto je v plnom prúde a aj jeho teplotné výkyvy. Či už je veľmi horúco alebo prietrž mračien, to je „len“ počasie. To nám predsa nezabráni udržiavať si postavu. Moje cvičenie EFEKT sa dá robiť za každého počasia a hocikde, je vhodné pre každú vekovú a váhovú kategóriu. Potrebujeme k tomu len podložku. Na tento týždeň som pre vás pripravila cviky na posilňovanie stehien.
Foto: 

1. Výpady (20x na každú stranu)

1._vypady.jpg

1. Výpady (20x na každú stranu)
Foto: 
Ramon Leško

Postavte sa do stoja rozkročného a podoprite si ruky v bok. Dotknite sa zanoženým kolenom zeme a znova vystrite nohu.

2. záklony v kľaku (20x)

2._zaklony_v_klaku.jpg

2. záklony v kľaku (20x)
Foto: 
Ramon Leško

Kľakneme si na podložku tak, aby sme na nej mali priehlavky a nie špičky.Ruky založíme v bok a začneme robiť akoby podrepy. Telo držíme vzpriamene. Čím nižšie sa dostaneme, tým lepšie.

3. striedavé dvíhanie nôh (20x na každú stranu)

3._striedave_dvihanie_noh.jpg

3. striedavé dvíhanie nôh (20x na každú stranu)
Foto: 
Ramon Leško

Sadneme si na podložku tak, že sa pohodlne oprieme rukami o podložku. Jednu nohu pokrčíme v kolene a druhú vystrieme vpred. Vystretou nohou začneme pohybovať hore a dolu, čím vyššie, tým lepšie.Dbáme na to, aby noha, ktorá sa pohybuje, nebola pokrčená v kolene.

Na základe mojich dlhoročných skúseností a vlastného testovania sa mi konečne podarilo dať dokopy jedinečný a vysokoúčinný kolagén v spojení s kyselinou hyalurónovou, a na čo som obzvlášť hrdá, bez škodlivých sladidiel a konzervantov. V mojom veku mi pomáha zvládať jeho nedostatok. Ak chcete v dnešnej dobe nielen dobre vyzerať, ale postarať sa aj o svoje kĺby a šľachy, je potrebné užívať GOLDEN KOLAGÉN. Pomáha udržať elasticitu a krásu pokožky. Posilňuje imunitný systém, pomáha odstrániť existujúce vrásky a strie a spomaľuje tvorbu nových. Posilňuje nechty a vlasy. Ochraňuje kosti od poškodenia. Vyživuje chrupavky a kĺby. Lieči celulitídu. Regeneruje tkanivo. Kolagén pôsobí z vnútra aj na vonkajšie časti tela.

golden_kolagen.jpg

GOLDEN KOLAGÉN
Foto: 
Ramon Leško

Objednať si ho môžete na : [email protected]

S pozdravom

Zora Ochodnická

Najlepší individuálny tréner roka v hlasovaní verejnosti

VAŠE TELO JE VÁŠ SLUHA A NIE VÁŠ PÁN!

Profesionálna trénerka a poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu

www.zora.sk

- - Inzercia - -