Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hlasovanie k ankete Slovenka roka 2020

apríl 07, 2020 - 07:46
Hlasovanie k ankete Slovenka roka pokračuje, vzhľadom na skutočnosť s koronavírusom sa podujatie presúva z 31. mája 2020 na 30. augusta 2020. Mená víťazok dvanásteho ročníka sa dozvieme počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS 30. augusta. Všetky laureátky vám budeme postupne predstavovať po jednotlivých kategóriách.
Foto: 

Prestížna anketa Slovenka roka oslavuje svoje dvanáste narodeniny. Výnimočnosť tejto ankety spočíva v tom, že neoceňuje chronicky známe osobnosti, ale dámy z rôznych kútov Slovenska, ktoré svojou prácou, prístupom k ľuďom oslovili svoje okolie. Záštitu nad 12. ročníkom ankety prevzala prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Úspešné Slovenky môžu získať ocenenie v nasledovných kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie, Podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. Nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka  a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko. Víťazné mená sa dozvieme počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS 30. augusta 2020. 

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

 

Možnosť čerpania dovolenkového pobytu v Ománe v priebehu dvoch rokov.

Hlasovanie je spustené na www.slovenkaroka.sk

Hlasovať môžete od 17. februára 2020 od 12.00 h do 28. augusta 2020 do 10.00 h prostredníctvom SMS na číslo 7504 v tvare SR1–28; kupónmi z týždenníka Slovenka alebo on-line na www.slovenkaroka.sk/ hlasovanie. Cena SMS je 1 euro s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť MegaVox, s.r.o. Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, pošlite SMS v tvare: SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7504.

- - Inzercia - -