Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nominantky v ankete Slovenka roka 2020 v kategórií biznis a manažment

apríl 08, 2020 - 07:09
Mená víťazok prestížnej ankety Slovenka roka 2020 sa dozvieme počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS 30. augusta 2020. Laureátky vám budeme postupne predstavovať po jednotlivých kategóriách. Začíname s dámami z kategórie biznis a manažment.
Foto: 

Ako zladiť kariéru s rodinným životom? Aj to nám prezradia tri úspešné ženy, nominované na titul Slovenka roka 2020.

Predstavujeme vám laureátky v kategórií biznis a manažment:

PhDr. JANA LAJČÁKOVÁ. Do jazykového BRAINY centra v Krásne nad Kysucou prichádzajú okrem našincov aj zahraniční klienti, ktorí sa chcú efektívne učiť nielen slovenčinu, ale aj angličtinu a nemčinu. Metóda vyučovania cudzích jazykov brainy je uznávaná aj v Európe. PhDr. JANA LAJČÁKOVÁ, ktorá ju s manželom vytvorila, je dnes majiteľkou spoločnosti BRAINY SK a Medzinárodného jazykového BRAINY centra na Slovensku.. Začiatkom 90-tych rokov začínala s vyučovaním slovenského a nemeckého jazyka a následne založila vzdelávacie spoločnosti s cieľom pomôcť Slovákom v priebehu niekoľkých mesiacov zvládnuť cudzie jazyky a rovnako zahraničným investorom získať lásku k slovenskému jazyku, a tým i k Slovensku. Je spoluautorkou brainy metódy, uznávanej i v zahraničí a autorkou projektu BrainyJAM. Jana Lajčáková však vymyslela pomenovanie, ktorým chce vyjadriť, že to, čo sa jej podarilo vytvoriť a čím žije, je pre ňu viac ako splnený sen: je to nadsen.

 PhDr. ANNA TURENIČOVÁ. Veľvyslankyňa Slovenskej republiky v Tureckej republike. Dlhé roky pracuje v oblasti zahraničných stykov, pôsobila na rôznych pozíciách na ministerstve zahraničných vecí a reprezentovala Slovensko ako veľvyslankyňa v Austrálii, na Novom Zélande a v Oceánii, taktiež na Cypre a v súčasnosti v Turecku. Skúsená diplomatka má veľkú zásluhu na šírení dobrého mena Slovenska, jeho kultúry a folklóru vo svete.

Mgr. ZUZANA STANOVÁ, Na narodeniny jej sedemnásťročná dcéra poslala do práce kyticu s venovaním: „Za všetko, čím som a čím sa stávam, vďačím tebe, mami.“ Členka predstavenstva spoločnosti RAJO Mgr. ZUZANA STANOVÁ si toto vyznanie cení o to viac, že pre svoju prácu nemohla celé roky tráviť s dcérou toľko času, ako by chcela. Napriek tomu sa teraz utvrdzuje v tom, že všetko, čo robí a ako to robí, má zmysel. Členka predstavenstva RAJO, a. s., do ktorej nastúpila v roku 2000 na pozíciu obchodný zástupca, neskôr pôsobila ako Area Sales Manager pre stredné a východné Slovensko, ktorú po 8 rokoch vystriedala pozícia obchodnej riaditeľky pre Slovensko. V rokoch 2009 – 2010 jej pribudla aj zodpovednosť za marketing. Od roku 2010 pôsobí na pozícii členky predstavenstva pre obchod a marketing pre región Slovensko, Česká Republika a Maďarsko.

Hlasovanie je spustené na www.slovenkaroka.sk

Hlasovať môžete od 17. februára 2020 od 12.00 h do 28. augusta 2020 do 10.00 h prostredníctvom SMS na číslo 7504 v tvare SR1–28; kupónmi z týždenníka Slovenka alebo on-line na www.slovenkaroka.sk/ hlasovanie. Cena SMS je 1 euro s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť MegaVox, s.r.o. Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, pošlite SMS v tvare: SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7504.

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Možnosť čerpania dovolenkového pobytu v Ománe v priebehu dvoch rokov.

- - Inzercia - -