Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Koncerty a festivaly sa nevrátia skôr ako budúcu jeseň

apríl 14, 2020 - 09:00
Je o tom presvedčený uznávaný expert. Bioetik a profesor manažmentu zdravotnej starostlivosti podľa vlastných slov "nechápe", ako si promotéri, ktorí prekladajú umelecké a hudobné podujatia na neskoršie termíny v tomto roku, môžu "myslieť, že je to možné".

Festivaly a koncerty, ktoré museli organizátori odložiť v súvislosti s pandémiou koronavírusu, sa nebudú môcť uskutočniť skôr ako budúci rok na jeseň. Vyjadril sa tak americký expert na zdravotnú starostlivosť, bioetik a profesor manažmentu zdravotnej starostlivosti Zeke Emanuel.

Počas videokonferencie, ktorú organizoval New York Times, povedal, že "nechápe", ako si promotéri, ktorí prekladajú umelecké a hudobné podujatia na neskoršie termíny v tomto roku, môžu "myslieť, že je to možné".

Predpokladaný termín

"Väčšie zhromaždenia - konferencie, koncerty, športové podujatia - keď ľudia hovoria, že ich preložia na október 2020, nechápem, ako si môžu myslieť, že je to možné. Myslím, že tieto veci sa vrátia ako posledné," skonštatoval a dodal, že realisticky sa dá podľa neho hovoriť najskôr o jeseni 2021.

- - Inzercia - -