Dnes je sobota, 28.november 2020, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Detská televízia LALA TV má pre deti pripravených viacero noviniek

máj 04, 2020 - 10:00
Detská televízia LALA TV prináša v tomto období do vašich obývačiek radosť pre našich najmenších. Televízia pripravila pre svojich malých divákov množstvo hudobných a veselých prekvapení.

Detská televízia LALA TV

Deti, ktoré nemôžu teraz chodiť do škôlky ani do školy, sa televízia rozhodla potešiť a spríjemniť im tento čas prostredníctvom online koncertov ich obľúbených detských hrdinov.

Všetci malí hrdinovia, ktorí museli ostať doma, si už teraz  každý pondelok, stredu a piatok o 10.00 hod. a o 18.00 hod. môžu pozrieť aj koncert obľúbenej dvojice PACI PAC, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z ich CD a DVD.

Hudobný program i náučné relácie 

Okrem online hudobných koncertov detská televízia LALA TV pripravila pre svojich divákov aj rôzne zábavné, ale aj náučné programy s ich obľúbenými detskými interpretmi, ako je Miro Jaroš či detský zabávač Strýko Baltazár. Strýko Baltazár sa rozhodol rozveseliť deti pri obrazovkách prostredníctvom talkšou, v ktorej sa rozpráva s obľúbenými hračkami. V prvej časti napríklad vyspovedal svojho kamaráta Macka Rúška. Miro Jaroš zas deti naučí, ako si majú vyrobiť rúško.

LALA TV je prvá detská pesničková televízia, ktorá je dostupná na Slovensku aj v Čechách. Je určená detskému divákovi od 6 mesiacov do 7 rokov, ktorým prináša do života zábavu, poučenie aj smiech.

Doprajte svojim najmenším neobmedzený zdroj radosti a zábavy, a to 365 dní v roku! Stanica LALA TV sa nachádza v programovej ponuke viacerých televíznych operátorov a kábloviek - Magio TV, Magio Sat, Magio GO, DIGI TV, freeSAT SK, freeSAT CZ, ANTIK TV, Tango TV, SWAN, Slovanet, Martico, T-Mobile CZ či O2 TV CZ. 

- - Inzercia - -