Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Anetka, držíme ti palce!

máj 05, 2020 - 21:36
Ešte pred týždňom sme sa s Anetou rozprávali o problémoch, ktoré priniesol koronavírus. Ako ich zvládnuť bez náročnejších dôsledkov. Rozoberali sme pracovné problémy, udržanie chodu jej škôlky, zvýšený stres čo znižuje imunitu a škodí nášmu zdraviu. A dnes prišla hrozná správa: obľúbená moderátorka Aneta Paríšková bojuje najťažší boj - s rakovinou.
Foto: 
Facebook

Nad titulkou posledného čísla týždenníka Slovenka sme nemuseli dlho premýšľať. Aneta Paríšková stelesňuje ženskosť, skromnosť, jemnosť a zároveň neuveriteľnú silu. Je právom vzorom pre mnohé ženy. Prešla si v živote mnohými závažnými problémami a úsmev jej na tvári nikdy nezamrzol. Netrpí maniermi, váži si každodennú radosť a práve vďaka neľahkým životným skúsenostiam je tým kto je. Vzorom aj pre svoje tri deti.

"Koronavírusové opatrenia zasiahli do môjho života veľmi výrazne, a nielen do môjho. Priniesli veľké starosti do života väčšiny ľudí. Mne priniesli veľa stresu, smútku i zdravotné problémy." prezradila nám otvorene Aneta v rozhovore pre týždenník Slovenka. Spomenula ako sa cíti bezmocne a len ťažko hľadá dobrú náladu, ktorou zvyčajne srší. 

"V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu." vyznala sa Aneta dnes na sociálnej sieti FB. Moderátorka sa musí zaobísť aj bez svojho manžela Miroslava. Ten je totiž kvôli pracovným povinnostiam v USA. Ďalšia závažná povinnosť je starostlivosť o troch synov. Je nutné nájsť pre nich patričnú výpomoc, čo vôbec nie je v súčasnej situácií jednoduché. 

Všetci z týždenníka Slovenka prajeme Anetke obrovské množstvo sily a odhodlania čoskoro vyhrať tento náročný súboj

- - Inzercia - -