Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zbaviť sa kruhov a vrások v okolí očí nebolo nikdy jednoduchšie

máj 09, 2020 - 14:00
Mladistvejší vzhľad, zvodnejší pohľad. Predstavujeme vám to pravé ošetrenie pre vaše očné partie! Veď pokožka prezradí o našom životnom štýle viac, než by sme si želali. Dávame vám do pozornosti riešenie, vďaka ktorému možno voči následkom prehreškov efektívne bojovať.
Foto: 

Žiadnu ženu zrejme nepotešia pribúdajúce vrásky a čoraz výraznejšie kruhy pod očami. Príčin ich vzniku existuje pritom hneď niekoľko. Tou najčastejšou býva nedostatok spánku, veď deficit odpočinku sa na očiach podpíše ihneď. Kruhy však spôsobuje aj nadbytok spánku! Netreba zabúdať ani na vek, genetické dispozície, dehydratáciu, stres, nadmernú konzumáciu alkoholu, nadbytočný príjem soli, alergie či tehotenstvo.

Ľahká a účinná pomoc

Ešteže poznáme jednoduché a efektívne riešenie, ktorým možno citlivej pokožke v okolí očí prinavrátiť mladistvý a svieži vzhľad. Priehlbiny a kruhy pod očami možno eliminovať špeciálnou technikou aplikácie aktívnych látok do problémovej partie. Tie pozitívne pôsobia na vyhladenie oblasti pod očami i očného okolia. Dokážu okamžite vyplniť tmavé kruhy pod očami a zároveň optimálne hydratovať problematickú pokožku očného okolia. Vďaka tomu zabezpečia dlhotrvajúce zlepšenie jej elasticity, omladenia a zároveň rozžiarenie celej tváre. 

S dôrazom na citlivú pokožku očného okolia

Aplikácia bežných výplňových materiálov, používaných do rôznych iných častí tváre, je pre očné okolie príliš drastickým riešením. Postup, ktorý vám dávame do pozornosti, bol vyvinutý priamo pre jemnú pokožku očného okolia. Spája v sebe jemnú výplňovú techniku na báze kyseliny hyalurónovej spolu s mezoterapiou aktívnych látok.

Efekt viditeľný po ošetrení

Ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach priamo pre vaše potreby môžete prebrať priamo so špecialistami na estetickú medicínu a plastickú chirurgiu počas osobnej a nezáväznej konzultácie na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo v Bratislave.

Pre viac informácií kliknite SEM.

Klinika poskytuje svojim klientom najvyšší stupeň komfortu a kvality:

Navštevujú ju mnohé známe osobnosti, vrátane speváčky Lucky Bílej:

V YES VISAGE ste vždy v tých najlepších rukách

O zákroku sme sa porozprávali s MUDr. Barborou Brezovou, PhD., MPH, MHA - skúsenou dvojatestovanou slovenskou lekárkou so špecializáciou z plastickej chirurgie a zároveň zo všeobecnej chirurgie. 

Z estetickej dermatológie je plne certifikovaná pre aplikáciu kvalitných výplňových materiálov, botulotoxínu a niťového litingu. 

V rámci plastickej chirurgie sa špecializuje najmä na plastiku tváre zahŕňajúcu facelifting, operácie viečok, niťový lifting a modeláciu tváre. Taktiež sa venuje estetickej chirurgii na prsníkoch (zväčšenie, modelácia, zmenšenie), body contouringu (tvarovaniu postavy, liposukcii) a plastike brušnej steny napr. po schudnutí či tehotenstve. Ako plastická chirurgička sa venuje aj neinvazívnym ošetreniam tváre pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu, plazmy či chemického pílingu.

MUDr. Brezová je členkou Slovenskej chirurgickej spoločnosti (SCHS), Slovenskej spoločnosti plastickej a rekonštrukčnej chirurgie (SSPECH), Slovenskej lekárskej komory (SLK), Slovenskej lekárskej spoločnosti (SLS) a zároveň Medzinárodnej odbornej spoločnosti estetickej plastickej chirurgie (International Society of Aesthetic Plastic Surgery ISAPS).

- - Inzercia - -